Přejít na obsah

UPC rychlost 60Mb/s dream on!


Návštěvník popay

Doporučené příspěvky

Návštěvník popay

Já jsem vrátil starý modem na který jsem tenkrát dával zálohu 1 000,- a nový EPC3208 jsem si koupil. Vše proběhlo hladce mezi dveřmi.

Ale ten hlavní důvod proč sem píšu je ten že balíček Kombi Komfort UPC rychlost 60Mb/s jsem zatím nikde nenaměřil.

Přímo na stránce UPC je to nějakých 47 na Lupa a DSL.cz je to pohých 20 a na jednom německém měření dokonce 17 Mb/s.

Já jsem si říkal že mám v cestě router a ten asi umí jenom 54 ale 20 mi přijde docela málo

i když jsem byl teď o pár ulic dál nastavovat ADSL O2 a to běželo 512 maximálně 1.06 a to je opravdu středověk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro dosažení správnejch výsledků je třeba měřit po kabelu a používat takovej router, kterej provoz nezpomaluje...

měřit na dsl.cz nebo upc.cz, to je úplnej úlet :roll:

 

správně - speedtest.net / centel praha

2155497653.png

 

správně - rychlost.cz / sitel

20123510513-1b590bc998.png

 

špatně - upc.cz

upc.png

 

špatně - dsl.cz

dsl.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

Dej si na plochu tento měřák

http://addgadgets.com/network_meter/

 

a pak začni stahovat nějaký větší testovací soubor přímo z FTP UPC

ftp://ftp.upc.cz/pub/testrychlosti/

 

Jestli na měřáku uvidíš 60Mbit, je vše v pořádku.

Jestli ne, možná pomůže změna IP resp. MAC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník popay

Buenos Adídas

Dva testy

1/kabelem přes router /jsem připojený kabelem wi-fi je jen pro telefon a notebooky/

2/kabelem přímo z modemu

 

wtf.png

 

wtf2.png

 

Jdu psat rozhořčený dopis UPC už mě dnes jednou nasrali když jsme si chtěl pustit vzdělávací programy a místo nich byli samí rusáci skoro jsem si myslel že jsem na kabelovce Krarovy Vary!

 

:twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jednak provádíš testování pokaždé na jiném serveru, takže se odlišným hodnotám ani nelze divit a druhak ten router je tvůj a ne UPC, takže na co si stěžuješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Všechny tyhle rádoby měřáky jsou úplně k ničemu. Nejlepší je stáhnout nějakej velkej soubor ( distro Linuxu-maj obvykle dobrou konektivitu) a v network meteru kouknout jak rychle to frčí.

Mně ještě žádnej měřák neukázal rychlost jakou mám třeba při stahování z rapida přes premium účet. (tedy plnou 7,5MB/s)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Krist

Už se sakra vyprdni se na webový měřiče a odečítej na svým (network meter). Pak taky zaléží jak rychle těm datům letět dovolí páteřní síť na kterou je zdroj napojen. U nás asi nejobvyklejší Sitel mě naměří právě to, co tobě (taky mám 60mbit), Casablanca míň. Tak proto nejlépe stahovat zkušební soubor přímo z UPC FTP serveru anebo se mě osvědčilo i vimeo.com.

Nějakýma lamerskýma dopisama se akorát ztrapníš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...