Přejít na obsah

Nedostupnost některých protokolů ....


Návštěvník gwamb

Doporučené příspěvky

Návštěvník gwamb

Mám problémy s tím, že mi přestávají postupně fungovat některé protokoly. Vše začalo tím, že se mi nepřipojí XBOX do Xbox Live, kvůli problémůmm s MTU. Což se dá přežít. Ale teď mi přestal fungovat protokol FPT, RDP a další. Protokoly používané pro synchronizaci dat do cloudů jako je DropBox či LiveMesh mi zatím fungují.

 

Problémy mám i když mám počítače zapojené přímo do modemu.

 

V počítačích problémy nejsou. Vše na nich funguje bez problému, pokud se z nich připojím do netu mimo UPC síť. A věci jako je restart modemu atd. mám taky za sebou.

 

Mám podezření, že to vše začalo v době, kdy u nás došlo k rozšíření nabídky na Fiber 60 a Fiber 100. Já sám mám Fiber 30.

 

Netušíte v čem může být problém? Je možné se nějak podívat, zda neblbne modem od UPC?

 

.... jinak mohu též potvrdit, že se mi velmi často kolem 22.00 hod. večer resetuje vzdáleně modem...tak jak jsem zahlédl na jiných forech...ale to teď neřeším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gwamb

UPC Modem ma firewall?

 

Jak jsem psal vyse....zapojim notebook do UPC site a nejede mi FTP, RDP atd. Vyndam notebook ze site UPC, pripojim na verejnou Wifi a vse jede...

 

Notebook pripojuji primo k modemu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zavolat na KC, jestli ti UPC neblokuje provoz. Už se mi stalo, že mi spousta věcí nefungovala a na KC tvrdili, že je to kvůli tomu, že z mé adresy odešel nějaký virus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...