Přejít na obsah

samsung ue46es6800


Návštěvník majkl d.

Doporučené příspěvky

Návštěvník majkl d.

Prosím o radu, pořídil jsem si novou tv, ale spárovalo se mi na ní s CI kartou od upc jen asi 20 programů v analogu a 20 v DTV + 6 rozhlasových stanic a dál ani ťuk. Nevíte někdo jak postupovat, abych měl všechny programy co mám mít?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majkl d.

Teď nevím kde máš na mysli, na druhý Tv, která je připojená přes HD_PVR Box jich mám cca 110.

Ale na té nové TV přes kartu jich mám prostě jenom cca 20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Podle počtu naladěných programů soudím, že jsi ladil pouze analog a DVB-T. V tv je mj. patrně volba ANTENA (DVB-T) - KABEL (DVB-C). Při ladění DVB-C musíš navolit KABEL...

Ještě doplním, počet naladěných programů v žádném případě nezávisí na použití CA modulu. V síti UPC jsou vysílány jak programy v kabelovém systému DVB-C (115), tak i v pozemním (terestrickém) systému DVB-T (19), viz ANTENA - Kabel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majkl d.

Je tam jak anténa, tak kabel, tak satelit (který nemám). Zkusím ještě jednou naladit ten kabel. Ale je to divný, z těch programů co mi to naladilo, tak mi přišly, že jsou kabelový - např. Cinemax, HBO, HBO 2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Hmm, Cineax, HBO jsou skutečně jen v DVB-C. V každém případě, použití CAM nemá žádný vliv na ladění kanálů, spíše bude problém v signálu. Zkontroluj cestu signálu, kabeláž, rozbočovač a pod., což bývá nejčastější příčina problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník majkl d.

Jj, tak jsem to odhalil, měl jsem tam ruční ladění a jen 2 mulitplexy ze 17 :)

A pak jsem celý večer přehazoval kanály, aby to dávalo aspoň trochu smysl.

Ještě bych potřeboval pořešit připojení TV k netu, nějak odmítá vidět můj modem, asi má moc slabej signál nebo nevim, mám to přes wifi, abych mohl s NB být kdekoliv v bytě, ale ta TV se nějak nechytá. Je podmínkou, aby byl ten NB zapnutý nebo ne? Nebo by pomohlo vést ještě nějaký druhý kabel z upc zásuvky do TV??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...