Přejít na obsah

Konfigurace EPC3925 pro wifi-n


Návštěvník MIke8748

Doporučené příspěvky

Návštěvník MIke8748
Jseš si jistej, že neumí 5GHz, můj mladej má 6 let starej NTB s g wifi a šlape na 5 GHz v naprostý pohodě.

jsem. obě karty jsou pouze B/G/N , o A si můžu akorát tak nechat zdát.

5ghz to neumi ani teoreticky (podle dokumentace pouziteho chipsetu) tak ani prakticky (inssider ani jiné aplikace na 5ghz prostě nic nevidi, a nastavením wifi karty to neni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

Jestli má N, tak by měla ta wifi umět 2,4 nebo 5GHz s rychlostí až 300Mbit/s (EPC3925), jinak až 600Mbit/s. (Záleží na počtu antén u modemu i WiFi karty)

A je 5GHz s rychlostí 54Mbit/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MIke8748

v tuhle chvíli je uplně jedno kterej standard je co

 

epc 3925 má umět 270mbps (inssider mi tvrdi ze max 144)

notebook s atheros ar 9485 wb-eg umi na N wifine max 150 mega

druhej notas ma wifi co umi max 300 mega (ralink ra-3090) (a k dlink dir-615 se i na 300 pripoji)

vsechno na 2.4ghz

 

problem vidim v EPC3925, ne a ne to donutit vysilat na 40mhz, coz je afaik nutnost pro rychlost vetsi nez prave tech 72.2 ktery je max co mi to da

a rusenim to taky nebude, stejnej vysledek mam metr od modemu,stejne jako 10 metru od modemu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Chceš zase fotku?

Je to Asus A3F.

Zase? Posledně tady byla fotka na něco, co se nikde neprodává (a u čeho bych se ani moc nedivil, kdyby to byla práce Photoshopu).

 

K tomu NB jenom tolik, že tebou uvedený typ nemá Wi-Fi v 5GHz 802.11n, ale jenom 802.11a, takže sice ano - umí to 5GHz, ale asi stejně dobře, jako když nasypeš písek do převodovky a chceš plynule řadit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74
Zase? Posledně tady byla fotka na něco, co se nikde neprodává (a u čeho bych se ani moc nedivil, kdyby to byla práce Photoshopu).

 

K tomu NB jenom tolik, že tebou uvedený typ nemá Wi-Fi v 5GHz 802.11n, ale jenom 802.11a, takže sice ano - umí to 5GHz, ale asi stejně dobře, jako když nasypeš písek do převodovky a chceš plynule řadit :D

 

1. moc by mě zajímalo, co že se to neprodává?

2. Chtěl bych bejt, tak dobrej ve Photoshopu :D

3. nebyla řeč o rychlosti, ale o 5GHz, o čemž ty jsi prohlásil, že je to nesmysl. A možná ti to přijde divný, ale spoustě lidí tato rychlost stále stačí.

 

V té době se snad ještě pásmo 5GHz ani nepoužívalo, natož aby bylo v NB...

 

4. Max rate na 2,4GHz mám 144 MBit/s.

Reálně 80-85 Mbit/s. (FTP)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Spoustě lidí to stačit mohlo, akorát nějak nemůžu přijít na to, co bylo na druhé straně, tj. jaký Wi-Fi router/AP v 5GHz, ze kterého se bral signál. Ale to jistě promptně zodpovíš taky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...