Přejít na obsah

Problém s připojením


Návštěvník svoza

Doporučené příspěvky

Jak říkám, jsem laik, co se týká mobilů tak to je OK, ale internet to je horší.

nikdo nezná všechno, ale proboha jakej ***** ti poradil, aby sis koupil takovej sh*t? tos moh ty tři stovky dát mně a já bych ti něco vybral :roll:

pokud je na nějaký krabici logo nebo nápis tenda, znamená to, že produkt je určenej k okamžitý ekologický likvidaci...

tak hodně štěstí a pevný nervy :?

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Přesně tak, shity s názvem Tenda ani omylem. A i kdyby se to nějakým zázrakem podařilo rozjet, tak zrovna routery tohoto pavýrobce "vynikají" tuhnutím i několikrát denně, takže to bude fakt sadomaso to provozovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Korwin

Pedro: pro zakladni nastaveni routeru ho ani nemusis mit pripojeny k modemu. Nejprve vse nastavis s kabelem ktery jso dostal LAN>NB dle postupu vyse. Jakmile vse bude hotovo, tak jen prohodis kabel do WAN>tenda a restertujes ho. Pak by ti uz mel jit NB pripojit i po wifi, pokud je vse OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vše funguje. Děkuji za návod, který mě osobně pomohl. Je fajn, že krom kecalů se najde i člověk, co UMÍ poradit.

 

Mé díky patří: tomus a korwin.

 

Škoda možná, že ten wi-fi od UPC je takový drahý na odkup.

 

Zatím to funguje, jelikož pernamentně nesedím na netu, tak drobné výpadky mě zas tak nevadí. No včerejší doby jsem používal O2 mobilní net s předplacenými sadami a otevřeně limit mobilního netu 100 MB na den je opruz a nikdy víc a nebo směšné měsíční limity 5 - 10 GB jakbysmet, takže osobně jsem spokojen s netem za 199,- od UPC se základní rychlostí. Nepočítám pronájem modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...