Přejít na obsah

Připojení?


Návštěvník Sxmanek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Sxmanek

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jaké je vlastně připojení UPC internetu. Jestli musím mít doma zavedenou pevnou linku nebo jestli je možnost zavést na střechu anténu a tou přijmat signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ty to netaháš.

K tobě to "přijde" samo po jednom kabelu - koaxu.

Na konci toho kabelu je / bude zásuvka s několika zdířkami.

Jedna pro TV, jiná historicky pro rádio a třetí pro kabelový modem.

Z modemu Internet dostaneš buď přes UTP (kroucený kabel s 8 vodiči) nebo přes USB. Existuje varianta dražšího modemu (měsíční poplatek) s WiFi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Ta anténa pro rádio tam je už hodně dlouho, dokonce déle než ta "datová" zdířka pro modem. Tím jsem myslel historicky.

Já jsem ji také kdysi používal, ale protože je to analogové rádio, tak je "místní" a Radio Valc třeba u nás není.

Navíc UPC při každé příležitosti tvrdí, že je to něco navíc, na co vlastně nemám žádný nárok, takže veškeré reklamace závad byly na nic.

Rádio se dá chytit i v digitální podobě přes DVB-C, ale pro mne lepší je ho "naladit" na Internetu. Kromě PC a mobilů na to doma používám Zalip MAA502 a jsem naprosto spokojený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat jaké je vlastně připojení UPC internetu. Jestli musím mít doma zavedenou pevnou linku nebo jestli je možnost zavést na střechu anténu a tou přijmat signál.

Hlavne musis mit doma zavedeny kabel od UPC, coz si muzes overit na strankach UPC http://web.upc.cz/dostupnost/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...