Přejít na obsah

chyba serveru


Návštěvník Tomis

Doporučené příspěvky

Tomis > tohle je forum hlavne o UPC, nemuzeme ti tu neustale odpovidat na takto obecne a hlavne naprosto primitivni otazky,

v tvem pripade by bylo prave obzvlast vhodne pouzit tu Wikipedii a vse si tam nejprve nastudovat, pripadne si najdi nejaky web pro urceny zacatecniky, protoze odpovidat zde jednou vetou na otazku jak funguje internet se opravdu neda.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomis

Fór to je i neni. Skutečně mě takové otázky napadají možná, že je skutečně řeším na špatném místě... Jistě mi nějaké jiné poradíte, třeba základní školu?

Ale myslím si, že problém s nefunkčními odkazy, problémy s vyhledávači nebo nedoručenou poštou apod. jsou třeba i příčinou proč lidi od UPC odcházejí. Ke kabelové televizi ještě tolik, že 80 programů je málo na satelitu jde min. takových 400 stanic co třeba zkusit nějaké volné zavést do kabelovky?

Nashle...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomis

Jestli myslíš Karla Gotta tak určitě. Karel Gott mit uns. Jistě...

Měl jsem technický dotaz na funkci počítače a internetu a webu, to vám snad nebrání odkázat mě na nějaké slušné knihy (protože co je k dostání je k ničemu)co si mohu nastudovat nebo jiný materiál, ale jestli to tu funguje tak, že dostanu dotaz, půlku ignoruju druhou rozmažu a udělám z vás blbce a nakonec vás pošlu jinam no prosim... K tomu ještě nějaké "vtipné" komentáře... Pokud vám napíšu, že se mi nelíbí wikipedie a vy mě tam pošlete no to je konec. Už i v televizi hlásili ať si na ní lidi dávaj pozor, že stojí za.... Tak debatujte o UPC a hardwaru to vám jde dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Marně přemýšlím proč vlastně u UPC setrváváš? Na satelitu máš přece stovky programů, internet od UPC ti taky nevoní, takže pádné důvody, abys smluvní vztah ukončil a šel jinam. Jistě budeš spokojen (a zdejší fórum nepochybně taky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem ti rikal ze tady je forum o UPC, neni mozne ti zde odpovidat jednou vetou na takto obecne otazky, jejichz odpovedi jsou na nekolik stranek.

Budto si kup nejakou knihu, nebo si to musis vygooglovat na internetu a treba ta tebou zavrhovana Wikipedie je velmi dobry pomocnik.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...