Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník tomas_35

To je dobře. Připomínkovat se musí :) Taky myslím, že to taková katastrofa není. Já mám v podstatě problém jen s nahráváním. Jinak odezva, rychlost, ladění, ikonky, diakritika, vše zatím v pohodě (i cena 1999Kč). Zkusil jsem ještě jednou testnout externí disk (má vlastní napájení) WD 320GB a po jeho naformátování v přístroji mám u rychlostí zápis/čtení uvedeno "N/A", kapacita, volné místo v pohodě. Funkce HD, SD, Timeshift ok. Když nahrávám tak se to tváří taky v pohodě, nahrávku zastavím a chci pustit a ejhle nejde to, doba nahrávky 0m 0s. Rozdělení disku na menší oddíly, taky nepomáhá. Někde je zásadní problém :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už ho mám 2 hodiny taky a oproti předchozímu boxu mi chodí přes SCART i HD programy. Nahrávání jsem zatím nezkusil. Třídění programů v pohodě, nejprve jsem zkusil automatické ladění, ale pak jsem po pár minutách nalezl poznámku v manuálu o rychlejším přednastaveném manuální ladění, takže jsem to zastavil a po chvilce bylo naladěno.

Po vypnutí a zapnutí se mi nahrál nový firmware, asi 5 minut, nastavení zůstalo zachováno. Změnily se nějaké hlášky, třeba zhruba už to píše Volejte obchodní oddělení UPC, místo chyba 5. Hodiny na přístroji, kolikpak to asi žere.

Zatím spokojenost. Pročpak to má RJ45?

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35
Tak už ho mám 2 hodiny taky a oproti předchozímu boxu mi chodí přes SCART i HD programy. Nahrávání jsem zatím nezkusil. Třídění programů v pohodě, nejprve jsem zkusil automatické ladění, ale pak jsem po pár minutách nalezl poznámku v manuálu o rychlejším přednastaveném manuální ladění, takže jsem to zastavil a po chvilce bylo naladěno.

Po vypnutí a zapnutí se mi nahrál nový firmware, asi 5 minut, nastavení zůstalo zachováno. Změnily se nějaké hlášky, třeba zhruba už to píše Volejte obchodní oddělení UPC, místo chyba 5. Hodiny na přístroji, kolikpak to asi žere.

Zatím spokojenost. Pročpak to má RJ45?

 

HD programy Vám přes SCART jdou ale ne v kvalitě HD ! Technicky to není možné.

Zajímá mě ten firmware, páč mě se nic neaktualizovalo, zatím. Mám tam S/W: 00.13.05.07. Co máte Vy po aktualizaci ? (doufám že S/W je firmware :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35

Je dobře že se o ty FW někdo stará. Po uvedení přístroje do provozu je to celkem zásadní věc, jak je vidět. Jinak firma KAONMEDIA je z Jižní Korei, třeba jako SAMSUNG, takže dobrý, není to Čína :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...