Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kema

Hmm - takže jsem si myslel že bych nekupoval Amiko CHD-8240 CI CX ETH PVR DVB-C a od UPC CI modul ale asi mi nic jiného nezbývá.

Ten Amiko snad bude umět nahrávat něco jiného nežli na co koukám, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obávám se, že pokud budeš nahrávat na Amiko, budeš moct sledovat jen programy, co běží nekodovaně v kabelu UPC ( buď v DVB-C nebo DVB-T, podle toho, jaké tunery má tvoje televize ). Ale něch volných programů je tam víc, než chytneš pozemní cestou z DVB-T. Samozřejmě budeš muset přepnout televizi z HDMI na tuner televize ( anténa, kabel )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oproti předchozímu boxu mi chodí přes SCART i HD programy

Nemůžou být v kvalitě HD, jako by šly přes HDMI. Přes SCART je to technicky nemožné a neuskutečnitelné. proto bylo vymyšleno HDMI. To jenom na vysvětlení

Pane Mašku, ale já jsem nepsal, že jdou programy v HD kvalitě, ale že jdou HD programy.

 

A když už o kvalitě obrazu, tak jejich kvalita je přes SCART na CRT TV skvělá. Dnes to ještě zkusím vysledovat, ale s k mému překvapení jsem měl pocit, že je obraz lepší než neHD verze, což jistě pochopíte, je záležitost převodu z digitálního komprimovaného signálu na analogový. Možná je to i reálný pocit vzhledem k šířce toku některých neHD verzí programů. Vznikající kostičky výpadků dat jsou vlastně tak malé, že jsou o velikosti bodu na PALu.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35

Připojuji další poznatek. Dnes jsem dostal reklamní flash od zákazníka 8GB a jen tak ze srandy jsem ji zkusil připojit. Přístroj ji naformátoval, nadetekoval rychlosti čtení/zápis 18/5Mbit/s a neustále vyhrožuje že mohou být kvůli rychlosti omezeny funkce. Zkusil jsem nahrát 1min. z HD kanálu (konkrétně EUROSPORT HD), taktéž při nahrávání vyhrožuje nižší rychlostí. Pustim nahrávku a hle všechno jede plynule bez zádrhele, obraz i zvuk ! Tak mě z toho vyveďte ! Ještě se mrknu v PC jestli ji to naformátovalo na FAT16 nebo FAT32. Nechápu proč pomalá flaška jde a rychlá ne. Jo a software mám zatím pořád stejný. Tak snad si konečně budu moct nahrát tu štědrovečerní pohádku z ČT :)

Upraveno uživatelem tomas_35
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímá mě ten firmware, páč mě se nic neaktualizovalo, zatím. Mám tam S/W: 00.13.05.07. Co máte Vy po aktualizaci ? (doufám že S/W je firmware :) )

Na verzi SW, kterou tam teď mám se podívám a napíšu, ale v každém případě jsem zkusil volbu OTA, to nic neudělalo a asi po dalších několika minutách hraní jsem to vypnul/zapnul, a novou verzi si to našlo a aktualizovalo bez optání, automaticky.

  • Premium Profi
  • -
  • ALLinONE
  • Vodafone Station WiFi 5, Vodafone TV Standard, Vodafone TV Premium, CA modul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...