Přejít na obsah

UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700


Pavel m

Doporučené příspěvky

AHoj všem, taky mám stejný problém s KCF-SA700PCO. Nepravidelně při spuštění napíše na displej UPGR a na obrazovku Aktualizace seznamu programů čí něco pdoobného. Děje se to pořád dokola. Reklamoval jsem ho, vyměnili ho, ale bohužel to samé po pár dnech. UPGR by to mělo udělat jen jednou, ale otravuje to nadále. Příští pondělí má dojít technik s novým firmwarem na flashce, tak pak dám vědět. Už mě to štve po zapnutí čekat kolikrát i více než 5 minut...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

děkuji všem za rady. Ještě se chci zeptat, je k něčemu ten RJ-45 konektor? Koukal jsem, že by to mělo umět email... Nebo je to na upgrade firmwaru přes net?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tomas_35
Dobrý den,

 

děkuji všem za rady. Ještě se chci zeptat, je k něčemu ten RJ-45 konektor? Koukal jsem, že by to mělo umět email... Nebo je to na upgrade firmwaru přes net?

 

Ta RJ-45 je tam asi jen pro srandu, na domácí síti se mi box neobjevil. Upgrade firmwaru jde pouze z flash nebo po kabelovce. Ten e-mail je podle mě jen na zprávy od UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konektor RJ-45 je neaktivni, novy FW zatim neni, upgrade kanalu by mel probehnout pouze jednou po zapnuti, pri dalsim zapnuti uz by se nic dit nemelo, pokud ovsem mezi tim nenastala nejaka dalsi zmena, coz se ted delo skoro kazdy den,

vymena STB a upgrade stavajiciho FW urcite nepomuze, protoze zadny novy neni,

pokud to upgraduje kanaly neustale, tak je problem nekde na strane UPC, oni uz o tom vedi a vim ze se to snazili resit.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník opatov

mirage7

Ahoj, používám HDDext. 2,5 Western Digital Elements /1000GB/. SD v pohodě, HD občas postřehnutelné seknutí obrazu, telka Samsung. mirda11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Dokonce lze přepnout obraz na 1080p (v manuálu a při instalaci je k dispozici jen 576p, 720p a 1080i) což mě potěšilo (protože na přístroji vpředu to ve skutečnosti uvedeno není, i když na stránkách UPC na obrázku ano). No mají v tom asi trochu zmatek.

 

muzu se zeptat, kde jste nasli moznost prepnout na 1080p? Ja tam mam pouze 576p, 720p a 1080i. Nebo zalezi na TV jestli to pobere?

druhy dotaz vite nekdo univerzalni kody na DO k jinym vyrobcum, konkretne na Samsung TV. Zkousel jsem dle fora kód 042 dle STB Kaon KCFB4003 a nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tlacitkem Display jsem to zkousel prepnout na 1080p konkretne na HD programu problikne mi cerna obrazovka a pak se vrati na 1080i

mam ho druhy den obraz OK coz jsem predpokladal z prechodu SD na HD, ale uz asi 4x probehl UPGr, temer po kazdem spusteni lokalita Praha pro technika. Po asi trech minutach vybehne okno ze byl aktualizovan seznam stanic, ale nic noveho jsem tam nenasel, krome toho ze rozhodi frekvenci pro OTA na 4xx ktera je nefunkcni z 658 ktera funguje, ale novy fw aktualne nenabidne

vypinani automaticke aktualizace jsem nikde nenasel, vypinani pri necinnosti tv take nefunguje (HDMI + Samsung TV)

dost mi vadi pomaly nabeh s hlaskami boot, init... snad 15 vterin. to bezi na nejakem linuxu nebo proc to tak dlouho trva?

handan 5000 pouze probliklo modre okno UPC a ihned vysilal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...