Přejít na obsah

Připojení k UPC


Návštěvník kubajs888

Doporučené příspěvky

Návštěvník kubajs888

Zdravim, právě jsem si sehnal podnájem v Brně. Problém je že v bytě není funkční internet. Majitelka je stará paní a nerozumí tomu, asi jako já. Dříve tam bydleli nějací studenti. Po nich tam je zařízení viz foto. Chci se zeptat zda na to půjde připojit UPC. Do nového modemu se mi peníze dávat nechtějí, budu v tom bytě jen 5 měcíců. Díky za rady.

IMG_20121029_183102.jpg.939da8c2d76bc14e18788a426671152d.jpg

IMG_20121029_183045.jpg.6936d48f275e8377fffaf0658f31f3ad.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by dobre zjistit na koho je ten stavajici modem je napsany a pripadne zajistit jeho vraceni, eventualne zkusit pouze prepsat smlouvu na vas, ale tady je potreba zachovat znacnou opratrnost a dobre si zjistit, co presne na tu byvalou smlouvu bylo objednane.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CTA3

Dobrý den,

rád se nechám poučit pane Marku. Za celou dobu mé spolupráce s UPC jsem neslyšel o možném přepisu z jednoho klienta na druhého. Jiný případ by nastal v případě rodiny. Přepis smlouvy pana Nováka na paní Novákovou možný je.

 

S přáním pěkného víkendu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník CTA3

Tak se moc omlouvám, na základě vašich komentářů jsem se o změně uživatele na jinou osobu zajímal a zjistil jsem:

 

V případě změny uživatele je třeba písemně zažádat o převod smlouvy na nového uživatele:

Převod smlouvy na nového uživatele je možný pouze v rámci jednoho bytu (smlouvu nelze převést na jiného uživatele na jiné adrese), a to pouze v případě, že na původní smlouvě není evidován dluh.

Smlouvy kabelové televize a Internetu je možné převádět na jiného člena rodiny i na nového nájemníka.

Rovněž je možný převod smlouvy z fyzické na právnickou osobu a naopak (je-li uživatel majitelem nebo jednatelem uvedené firmy).

V žádosti o převod smlouvy na nového uživatele je třeba uvést následující tyto údaje:

- jméno a příjmení nového uživatele (popř. i rodné číslo nebo datum narození, číslo OP) – u fyzických osob, u právnických osob je třeba uvést název společnosti, jméno kontaktní osoby, sídlo společnosti, IČO a DIČ

- kontaktní telefonní číslo na nového uživatele

- požadovaná nabídka služeb (zda zůstává stejná nabídka nebo zda se jedná o rozšíření nabídky)

 

Leč v tom nevidím jedinou výhodu pro nového zákazníka. Jako nový zákazník dostanu PROMO akci (u samostatné služby), která může být až 24 měsíců. Další věc je zpoplatnění tohoto úkonu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...