Přejít na obsah

Mapy.cz a UPC


Návštěvník hannys85

Doporučené příspěvky

Návštěvník hannys85

Dobrý den,

 

chtěl bych se zeptat zda nemáte poslední dobou stejný problém jak já..KDyž jsem připojený přes UPC (přes router), tak se mi nepodařilo poslední dobou korektně zobrazit mapy.cz a začal jsem mít problémy i v domácí síti. Měl jsem za to, že mi pomůže vyresetovat router Netgear WNDR 3700 do původního nastavení, ale nepomohlo to. Vzhledem k tomu, že když jsem připojen přes mobilní net., tak se mi zobrazují stránky mapy.cz naprosto korektně, tak mám podezření, že je problém někde u UPC..nemáte někdo stejný problém ?

 

Takto se mi mapy zobrazjí a nejde v nich absolutně pracovat:

 

http://2i.cz/f7b54963b0

 

Díky za jakoukoliv pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hannys85

Bohužel toto nepomohlo. Nemáte prosím ještě někdo nějakou radu ? Co ůbec toto mohlo způsobit..Nikdy jsem takový problém neměl. z Ničeho nic se mi zpomalila i domácí síť. Projevuje se to např. tak, že když něco stahuju na lokální disk a kopíruju zároveń něco i na síťový disk, tak se mi síťový disk kouše. Nebo chci něco uložit na lokální disk, kde si hci vytvořit složku, ale složka nejde vytvořit, respektive mě to nepustí do zadání názvu složk, ale objeví se název "nová složka". Když to pak zkusím podruhé, tak už to jde...Nebo když např.něco stahuju a přítelkyně si na android mobilu chce přehrát něco ze síťového disku, tak se ji to seká. Nebo když něco stahuju a poslouchám do toho internetové rádio, tak se mi rádio seká..Vše uvedené (je toho více) se mi dříve nestávalo ! V routeru jsem absolutně nic neměnil. Obnovení továního nastavení ani přeinstalace systému nepomohla...Takže mě opravdu napadá jen nějaký problém u UPC (s modemem ?).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
tak, že když něco stahuju na lokální disk a kopíruju zároveń něco i na síťový disk, tak se mi síťový disk kouše. Nebo chci něco uložit na lokální disk, kde si hci vytvořit složku, ale složka nejde vytvořit, respektive mě to nepustí do zadání názvu složk, ale objeví se název "nová složka". Když to pak zkusím podruhé, tak už to jde...

 

tohle na UPC moc nevypada...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hannys85

Díky, díky, díky ! Opravdu používám Kaspersky internet security a po výše uvedeném je problém vyřešen..Nejhorší je, že teď budu před UPC vypadat jak hlupák (dokonce jsem tam poslal žádost o výpověď). Jenže dokáže mi někdo vysvětlit ptoč s internetem od O2 (mobilní připojení přes USB modem) jede vše OK aniž bych měl mapy.cz ve vyjímkách ? Takto to opravdu vypadalo na problém u UPC...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...