Přejít na obsah

Můj wifi modem nejde vyhledat


Návštěvník Slendy

Doporučené příspěvky

Návštěvník Slendy

Zdravím,

 

ještě asi před čtvrt rokem mi můj mobil (i notebook) v pohodě našel wifi co mám doma a bezproblémově jsem se připojil. Ale teď prostě dám "hledat" a najde jich to celkem dost ale tu mojí prostě ne, ve škole wifi chytím v pohodě a všude jinde taky, takže v mobilu či notebooku chyba nejspíš nebude. Nejspíš bude problém v wifi. Nemůže to být chyba někde v nastavení, není možné že mi to poskytovatel bez oznámení z ničeho nic vypl? Prosím poraďte jak to vyřešit.

Reset modemu nepomohl.

 

Modem : SB5100E SURFboard Cable Modem

Poskytovatel : UPC

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Motorola SB5100E není wifi modem, takže za něj máš napojený nějaký svůj wifi router ... do toho ale UPC přístup nemá, takže padá varianta, že by ti něco poskytovatel vypl.

 

Zkus se na router připojit přímo kabelem a wifi síť odznova vytvořit. Přístupové údaje jsou většinou na spodní straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

nazev tveho routeru at vime jak dal poradit SB5100E SURFboard Cable Modem je pouze modem neumi wifi takze krome pripojeni jednoho pc nic vic nejde

za 1 bud mas wifi router napis nazev a mi ti poradime

za 2 nemas

za 3 musis koupit a pak muzem pokracovat dale bez routeru nic neudelas modem SB5100E SURFboard Cable Modem umozni jem prijem internetu kabelem jedno pc zarizeni nic vic

Upraveno uživatelem frelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...