Přejít na obsah

Koupě modemu z druhe ruky


Návštěvník LE14

Doporučené příspěvky

Návštěvník LE14

Zdravim, mám modem Motorola v pronájmu, od kamaráda mám možnost koupit Modem Cisco s wifi (on si ho koupil a přestěhoval se). Budu moct tento modem využívat, když jsem si ho nekoupil přímo já od UPC? Tzn když teď odpojím Motorolu a připojím Cisco pujde mi? Pak bych jim Motorolu vrátil a tím přišel i o měsíční poplatky. Ja je to třeba se servisem, když nepujde net ?

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

pokud modem byl u upc musis nahlasit na upc id modemu a pripojit na jejich sit upc jej samozrejme na dalku nastavy a zprovozni pokud..zaruka je po 2 roky od koupi ..tzn ze je jedno od koho jsi ho koupil staci dolozit doklad o koupi od toho dotycneho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Platí tedy, že si můžu objednat službu bez pronájmu/koupě modemu, pokud mám vlastní? Dočetl jsem se, že to možné není, i že to možné je. Tak nevím, co je pravda.

 

Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou je, co myslíte vlastním modemem. Máte od UPC zakoupený modem Cisco EPC 3208 nebo WiFi modem Cisco EPC 3925, který máte ještě z předchozí smlouvy? A nebo máte jeden ze zmiňovaných modelů koupený od jiného zákazníka UPC?

Pokud máte jakýkoliv jiný modem (model, značka ...), tak se nejedná o zakoupený modem od UPC a na takové zařízení vám služby UPC nebudou navedeny a ani by vám nešly pokud by se nejednalo o kabelový modem, ale např. ADSL modem, router apod.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frelo

pokud chces mam na prodej od upc modem Cisco EPC 3208 je jeste 20 mesicu u upc v zaruce

kupoval jsem EPC 3925 taze mi EPC 3208 prebyva je koupeny

 

ok presunuto

Upraveno uživatelem frelo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník gloom

Mohu se prosím ještě jednou optat, jaký je přesně postup, když kupuju modem z druhé ruky? Mám možnost koupit jeden kus přes inzerát, ale nerad bych, abych měl doma bezcennou krabičku. Takže co vše chtít po majiteli modemu a jak se ujistit, že mi ho UPC "aktiivuje" u mě doma?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prodejce požádej at zavola na infolinku a oznami jim ze prevadi svuj odkoupeny modem ze smlouvy xxxxxx na smlouvu yyyy (tvoji) a pro sichr at to napise i do kontaktniho formulare. ty pak udelej to same. a pro klid duse si od puvodniho majitele rekni o papir potvrzujici odkup modemu, minimalne k nahlednuti, ale lepsi kdyz ti ho necha kvuli zaruce. do dvou dni ti modem prenesou na tvou smlouvu a poslou sms o "navedeni"

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...