Přejít na obsah

ED3 a víc IP adres


Návštěvník Rudolf Hnis

Doporučené příspěvky

Návštěvník Rudolf Hnis

Zdravím,

 

umí EPC3925 v případě více veřejných IP jednu NATovat a ostatní předat bez NATování dál? A nebo se musí routování komplet vypnout a přenechat to nějaké kompetentnější krabičce? Všechny IP jak v home tak business službách jsou dynamické, že? Za statickou se platí ta nekřesťanská částka okolo 250 Kč, že?

 

Předem děkuji za odpovědi. Věřím, že se to dá někde najít, ale mě se tak strašně nechce :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle platilo dřív, nejvíc šlo mít 3 a valit přes switch, možná to tak ještě někomu funguje :lol: IPv4 už se dokupovat nedají a tak s nima všichni poskytovatelé šetřej, jak nejlíp uměj... buď rád, že nejsi za natem jako zatim teď já :lol: ale upc má určitě ještě dost velký zásoby, tak snad taková situace nehrozí...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rudolf Hnis

Kdyby mě dali za NAT, tak bych je poslal někam... Akorát mám takovej pocit, že když jsem to někdy před čtvrt rokem objednával, tak to tam ještě bylo... Njn, pocit... Tak díky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rudolf Hnis

No každopádně jsem se teď díval do business ceníku a je tam

 

5) Pevná IP adresa 168,07 Kč Maximálně 5 pevných IP adres pro Fiber Business 32, Fiber Business 60, Fiber Business 80, Fiber Business 120

 

Což sice nedává úplně smysl, ale pokud by to smysl dávat mělo, tak si k té jedné veřejné statické můžu doobjednat ještě čtyři další po 168 Kč. Tím se vracíme k mé původní otázce...

 

Než bude IPv6 široce použitelná, to ti před ten jeden NAT dají možná ještě další :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5) Pevná IP adresa 168,07 Kč Maximálně 5 pevných IP adres pro Fiber Business 32, Fiber Business 60, Fiber Business 80, Fiber Business 120

Než bude IPv6 široce použitelná, to ti před ten jeden NAT dají možná ještě další :D

já bych za to ty peníze teda nedal :shock:

nat u IPv4 zůstane, ale příští rok už bude IPv6, takže pohoda :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rudolf Hnis

Tak kdybych ji potřeboval kvůli ledničce, taky bych ty prachy za to nedal, ale v mém případě by i ty dvě stovky s DPH znamenaly velkou úsporu oproti výchozímu stavu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...