Přejít na obsah

Nejdou temer zadne programy


Návštěvník Nepik

Doporučené příspěvky

Návštěvník Nepik

Dobry den,ahoj!

Abych zacal od zacatku.priblizne pred pul rokem jsem mel prvni problem se stb,hlasil dostupnou aktualizaci ale ta nesla stahnout nebot mi vypisovala stale nejaky error,tak jsem po nejake dobe zavolal na upc ktery me domluvilo technika(mimochodem prijemneho jak osina v prd*li),ten natahl kabel primo z hlavni pripojky,vse aktualizoval,z 80ti programu bylo hned pres 100 a ja byl spokojeny(problem byl se ztratami nebot v byte kam sem se prestehoval meli asi 5tv,samou rozbocku odbocku a kdesi cosi).bohuzel jsem nesledoval jakou kvalitu a silu signalu tehdy mel....s odstupem casu programy opet ubyvali a ubyvali a dnes mam jen nekolik malo zakladnich programu(nechytam ani fandu,ani primu cool a podobne).jak jsem psal,kdyzctu technik byl nevim jakou mel silu a kvalitu signalu,a tak nevim jestli je chyba opet u me ci u upc.kazdopadne,kdyz mam kabel natazeny"postaru"mam silu signalu +/- 65% a kvalitu okolo 50%.kdyz zapojim "lepsi"kabel(nevim jak moc dobry je (11kc/metr)naprimo mam silu signalu +/- 75% a kvalitu 100% .ovsem ani v jednom pripade mi stb nenalezne ani jeden program(teda najde,ale jen hbo,cinemax a podobne placene,ktere stejne nemam pristupne).

 

A proto se ptam,nevedel by nekdo co s tim?jeste lepsi kabel?nejak jinak nastavit stb?nebo je evidentne chyba u upc?

 

 

Predem moc dekuji za jakoukoliv reakci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle modemu je signal vporadku, muzes pres manualni ladeni zkontrolovat urovne signalu jednotlivych multiplexu, staci kdyz tam bez ladeni postupne vzdy zadas kmitocet a symbolovou rtchlost a uzkazatel ti ukaze jak na tom prislusny mux je,

viz seznam muxu: download/seznam_muxu.htm

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nepik

Asi budu vypadat jako totalni blb,ale presne nevim co po me chces :?

Dam normalne hledat manualne...a pak ,jak jsi mi dal odkaz na tu tabulku,tak na stb zadam do kolonky"pocatecni frekvence"a "symbolova rychlost"ono stejne cislo?priklad,zadam do obou kolonek 6900 a podle toho me to teda ukaze tu silu signalu?a takhme budu postupovat se vsemi temi cisli a zjistovat jaka frekvence ma jakou silu signalu?ono to tu silu ukaze samo nebo to musim jeste nejak "odentrovat?chapu to dobre?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nepik

Ano,ale v tom seznamu co mi Tomus poslal je vzdy jen jedno cislo frekvence/symbol rate,takze usuzuji ze v manualnim ladeni zadam pocatecni frekvenci a symbolovou rychlost stejne cislo?a hned dole vidim,jaka je sila/kvalita signalu?zadal jsem pocatecni frekvenci 6900 ,symbolovou rychlost 6900 odbouchl to,naslo mi to teda nejake ty programy(+/- 50),ale kdyz je chci dat ,tak je to jedna kosticka vedle druhy nebo hned cerno a neni signal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...