Přejít na obsah

Mediabox HD PVR - místo na disku


Návštěvník barnabas_666

Doporučené příspěvky

Návštěvník barnabas_666

Čau, mí drazí rodičové mají od UPC výše uvedený stroj s 320 GB úložného prostoru. Potřebuji poradit s nedostatkem místa na disku. Podíval jsem se do seznamu nahraných pořadů a není jich tam zrovna moc, přesto zůstává na disku necelých 70 GB volného. V audiu ani fotkách žádné další soubory nejsou, skryté soubory :roll: nebo snad nějaký vyhrazený prostor pro sebe si ten krám nerezervuje, tak nějak nevím co s tím. Máte představu, kolik asi zabírá cca 20 hodin pořadů v SD kvalitě? Jestli to odpovídá nebo se s tím něco záhadného děje? Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník barnabas_666

Dík, takže 320 - (2 x 20) = 280 GB volného místa mínus nějaký ten timeshift. Takže když je na disku jen 70 GB volného, tak je to volajaké čudné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník barnabas_666

Taky mě zatím nenapadlo nic chytřejšího. Jestli bude nutné, tak zkusím dočasně přesunout těch pár pořadů na externí disk (snad ho ta škatule detekuje) a napíšu format stb: 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem se do stádia, kdy na disku nebylo nic (žádný nahraný program, fotografie ani hudba) a přesto bylo obsazeno 240 GB.

Takže jsem (cca po 14 měsících provozu) zformátoval HDD a je to zase v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník barnabas_666

Jen abych to nějak ukončil. O přesun souborů jsem se nakonec nepokusil, protože byly všechny shlédnuty a vymazány. HDD byl poté zformátován a je čistý a prázdný jak slovo boží :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...