Přejít na obsah

Rychlost a stabilita 120/10 (Cisco EPC3208)


Návštěvník Anonymouse512

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Ať zapojený router n-kový třídy nebo noťas, pořád bliká oranžově, takže tam problém nevidím. A nastavení je taky správný, defaultně vybraný mixed mod n/g/b a i když navolím pouze n, tak pořád oranžový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonymouse512

Samozřejmě ža mají 1gb porty, jinak by mi tam nikdy předtím ten internet nejel přes 100Mb/s. Já už na to nemám nervy, dneska volám upc ať se na to podívá technik. :)

 

PS: Vtípek se zelenou fixou by ti možná vyšel tehdy, kdyby se neukazovala u každého příspěvku ip adresa. :D

 

EDIT: Nastavil jsem porty na 1Gb místo automaticky a asi po 20. restartování modemu, kdy se to nahodile 2x tvářilo jako připojení 1Gb po dobu 5sec se mi při nastavení zpět na automaticky povedlo připojit modem na 1Gb místo 100Mb. Hurá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonymouse512

Volal, podle toho borce, kterýmu jsem se dovolal je normální, že mám rychlost připojení 60Mb/s ikdyž platím 120Mb/s a dříve mi to takovou rychlostí šlo. Takže jsem s ním rovnou domluvil datum, kdy přijede technik, protože s takovým člověkem jsem opravdu nebyl ochotnej cokoliv řešit. V pondělí by měl dorazit kvalifikovaný člověk s vlastním notebookem, abych eliminoval, že je chyba u mne, a s multimeterem, aby to tu proměřil. Potom dám zas vědět, jak to dopadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Anonymouse512

Tel.: 241 005 100, pak se budeš muset proklikat samoobsluhou než tě přepojí na operátora. Hodně štěstí. A nezapomeň si připravit číslo smlouvy. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...