Přejít na obsah

jdou mi jen neplacené programy


Návštěvník freekarol

Doporučené příspěvky

Návštěvník freekarol

Najednou se mi stalo, že mi jdou jen neplacené programy(hlásí to, že je zakódovaný kanál) a mezi televizními programy mám radia CLV a Fun One Station.

 

Úroveň signálu je:69-71%

Kvalita signálu je:97-99%

Podmíněný přístup v menu hlásí inicializuju.

 

V čem by mohl být problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Křišťálovou kouli mám v zastavárně, takže jen tipuju. Jedná se o televizor s CI rozhraním, zatím nám neznámé značky. CA modul je zakoupený až v roce 2012, čili jedná se o standard CI Plus. Už se tu popisovalo několik odlišných případů chování těchto modulů, patrně se jedná o vlastnost/chybu firmware.

Rada žádná, vyčkat, zda se CAM nechytí, vypnout/zapnout tv, vypnout tv ze sítě (vytažením síťové šňůry ze zásuvky) a doufat. Jsi-li věřící, tak se i modlit.

Chyba může být i v CI rozhraní televizoru, třeba poškozený konektor, nebo je CAM jen špatně zasunutý do slotu...

 

Nebo se o televizor nejedná a pravdu má Standa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

To jsem zapomněl dodat: televizi mám přes settopbox, konkrétně tenhle:http://bit.ly/UAx9CQ

Ještě zkusím akutalizovat firmware a znovu naladit programy a když to nepomůže, pak holt bude muset přijet technik. Nic jsem nedělal, prostě ty programy sami od sebe přestaly hrát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Když jsem si přečetl "jdou mi jen neplacené programy" tak mě jako první napadlo něco úplně jiného.

Kolikáteho je dnes? Nevypršelo náhodou "předplatné"? Možná by to chtělo zkontrolovat, nechat zapnuté a požádat o obnovení...

 

Asi tomu málo rozumím. Ty ostatní odpovědi vypadají líp. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku
Haha, čekal, kdo se mne na to zeptá. Kabelovka vždy byla a i ted je řádně zaplacená. :D

Já nemyslel na tvou chybu, zda jsi ty zaplatil, ale zda karta ví, že máš zaplaceno.

 

To je trochu rozdíl. ;) Tedy co hlásí karta?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník freekarol

Tak jsem volal na UPC a tam mi řekli to samé, co Standa:chyba v kartě nebo v STB. To se zjistí, až mne navštíví jejich technik. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...