Přejít na obsah

jdou mi jen neplacené programy


Návštěvník freekarol

Doporučené příspěvky

Návštěvník

Mě se stalo v pondělí to samý co vám. Fakt divný, že z ničeho nic! Já teda mám vlastní STB Samsung. Nejnovější firmware, 5x přelaďovaný, vytaženej modul, očištěnej a stejně nic nepomohlo. Volal jsem UPC, prý může být vadná čtečka karet v přístroji nebo samozřejmě poškozená karta (čip). Všechno mám asi tak 4 měsíce, že čip odešel jen tak, to se mě nechce věřit!!!! Taky nevěřím, že by Samsung po necelým půl roku vykazoval už poruchu..... Nejlepší je s celým modulem zajít k někomu a tam to vyzkoušet. Tam se pozná, kde je chyba! Ale pokud technik zjistí, že chyba je na mé straně nechá si zaplatit výjezd 400,-! Ozvěte se, jak jste dopadli... Díkec!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych to tipl jen na problem s predplatnym, ktere zrejme nedorazilo na kartu, takze budto TV (či STB) nechat zapnutou treba na nekterem kanalu z prvniho multiplexu (CT1 ...), nebo zavolat na UPC a nechat si postal obnovovaci signal, tzv. refresh.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždy je potřebovat kouknout co je ve stavu předplatného na aktuální měsíc. Pokud tam aktuální měsíc není nebo je tam 01000000 tak volat na UPC co se děje. Někde se tady psalo, že překryv předplatného je 7 dní do následujícího měsíce. Takže pokud je problém s předplatným, projeví se to 8. v měsíci

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo

Jestli je špatný čip na kartě nebo čtečka, tak se do informací o předplatném nedostaneš. Přístroj se prostě chová, jako by tam žádnou kartu neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...