Přejít na obsah

k-b3000hdco hd dvr


Návštěvník cmmiro

Doporučené příspěvky

Návštěvník cmmiro

Ahoj,

Slaby co sa tyka firmware, neodporucam, lutujem ze som nesiel do hd satelitu.

Sory, za strucnost, ak bude zaujem, hlavne zo strany upc, napisem podrobne co mi na nom vadi.

 

Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cmmiro

Zistil som zvlastnost. Podla vyzoru je to 4003hco , vyzera ako ten na ceskych upc.cz Ale na krabici aj v menu firmware pise ze je 3000hdco, ktory aj ponukaju na slovenskych upc.sk, ale vyzera inac. Tak neviem prec ok som dostal 3000hco v skatuli 4003hco.

 

Ale to by mi ani tak nevadilo keby ten firmware nemal tolko, pre mna ako uzivatela nedostatkov.

Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Niekolko krat repasovane lacne šmejdy,ktore pred tebou pouzivali,z casu na cas aj nepouzivali v dosledku poruchovosti,mnohi nestastnici,klienti UPC,ktori dokonca este aj platia za stare repasovane STB šmejdy.UPC si neda ani tu robotu aby tento šmejd ladil s krabicou a aby klient nemal tendenciu na otazky,ktore by mohli byt tejto firme neprijemne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4003hco a 3000hco jsou temer totozne modely a maji stejny firmware, rozdil je pouze v napajeni tim i ve trochu jinem obalu,

takze to ze ti 4003 signaluzuje verzi 3000 je uplne vporadku.

 

A ze jsou STB repasovana ? to je prece vporadku, ty si ho jen pronajimas a neni tvuj, pokud chces novy kus, tak si ho kup.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cmmiro

Tak nech, tak nech to je skoro to same .... ale je to fakt skoda, pretoze som dufal ze ten pravy 4003hco bude mat lepsi firmware. To je pech.

 

Inac, nedaju sa niekde splasit zdrojaky, alebo teda custom/neoficialny firmware ?

 

Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty kaony by nebyly spatne, kdyby se dal vypnout trvaly timeshift a pouzit funkci, ktera opavuje chyby na pevnem disku, protoze tohle je jedna z necastejsich pricin ktera zpusobuje kolaps tohoto STB,

bohuzel programatori Kaonu na tohle jeste neprisli.

 

Jiank zadny jiny nez originalni FW k dispozici neni.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cmmiro

Stymi vecami nastastie zrejme nemam problem, zatial mi v ramci ~2 mesiacov spadol/restartol asi 3-4 krat, a nie len tak sam od seba ale pocas prepinania, keby pocas filmu tak by ma to asi viac hnevalo.

 

Vadi mi ze:

 

1. Ma 2 tunery a ->

a) Nedotahuje EPG programov po starte, bez toho aby som prepol na dany mux ktory nie je aktualny.

b) Nema PIP

 

2. Po vypnuti zapnuti si nepameta EPG!!! Pritom ma disk, a vobec. Nasledne plati bod 1. Takze to fakt nasrdi kazdy den ked ho zapnem, na to si nikdy nezvyknem, ze musim poprepinat vsetky muxy a este cakat niekedy 10 a viac sekund kedy sa mu uraci dotiahnut to epg, to je je asi najvecsi nedostatok, nenecham ho predsa len koli tomu epg bezat cele noci, doobedia, poobedia aj ked sa nepozera, to si fakt na triko, koli eu nezoberiem, este mi prisiju globalne oteplovanie.

 

3. Nemozem zmazat favorit kolekciu, ok prisiel som na to, maze sa vyhodenim vsetkych programov z nej, tak to fakt je udes.

 

4. Mazanie nahratych programov, tak to je uplny ulet aby to trvalo pomaly 10 minut zmazat nejakych 6 programov. Musim mazat po jednom, aj to niekedy trva. Samozrejme pocas toho vysi super informativna hlaska ze sa maze, a nic nemozem robit.

 

5. Prepinanie, to je tiez super rychle, rodicom som kupil za par eur satelit a ten je bleskyrychly oproti upc zmetku.

 

6. Nemoznost nastavit urovne hlasitosti pre jednotlive kanaly, napr stv1 je uplny extrem, ide strasne ticho, ale ked prepnem inde tak to zreve. Mohlo by to mat aj nejaky max volume, ne ze ty kreteni na svk kanaloch zase vobec nerespekuju to ze hlasitost reklam nema byt vyssia ako ....

 

 

Ja si este spomeniem :)

 

 

Miro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kulombo
Niekolko krat repasovane lacne šmejdy,ktore pred tebou pouzivali,z casu na cas aj nepouzivali v dosledku poruchovosti,mnohi nestastnici,klienti UPC,ktori dokonca este aj platia za stare repasovane STB šmejdy.UPC si neda ani tu robotu aby tento šmejd ladil s krabicou a aby klient nemal tendenciu na otazky,ktore by mohli byt tejto firme neprijemne :D

 

Ježíši Kriste, takže znova a snad už konečně naposled. Model přístroje se nerozlišuje, na všech krabicích je číslovka 3000, repasovaný box je zabalený do čisté bílé kartonové krabice bez jakéhokoliv označení, pokud je v originální krabici s uchem, jedná se o nový, nikdy nikým nepoužitý přístroj.

 

S tím, že je to šmejd, souhlasím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cmmiro

Takze ja mam novy lebo mi prisiel v krabici s uchom, na ktorej je vysmiata, stastna brunetka s ovladacom v ruke. Ale potom maju bordel v upc slovensko, alebo upc ceskom, na svk strankach pisu ze dostanem 3000hco, dostal som 3000hDco, pricom vyzera ako 4003hco ktory je na ceskych upc :)

Haluz trocha ak to nie je teda repas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...