Přejít na obsah

Nové stanice ...


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník natasss
Přelaďuješ televizory, řešíš problémy s příjmem tv a s jinou elektronikou... Kdo u vás vaří? :D

u nás vařím já i řeším problémy s elektrotechnikou. Můj stařík na to není. A mě to baví. Kdyby bylo tohle všechno na staříkovi, tak mám černobílou televizi a poslouchám jen rádio :) Ale když potřebuju vykuchat rybu, naporcovat masíčko, tak to zvládne zas on. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
V UPC ale Fooor na 99% nebude - stejně jako Doma a Dajto. A ty nové stanice jsou už načase, nejspíš přibudou najednou v nejbližších dnech/týdnech.

 

Dneska jsem koukal na TV program na HbbTv na kanálu UPC Expres, a v programu je u stanice Fooor napsáno, že "Program Fooor startuje 25.2. v 17:25".

Tak jak to tedy bude (že by místo Pětky ?) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory
Přelaďuješ televizory, řešíš problémy s příjmem tv a s jinou elektronikou... Kdo u vás vaří? :D

u nás vařím já i řeším problémy s elektrotechnikou. Můj stařík na to není. A mě to baví. Kdyby bylo tohle všechno na staříkovi, tak mám černobílou televizi a poslouchám jen rádio :) Ale když potřebuju vykuchat rybu, naporcovat masíčko, tak to zvládne zas on. :D

 

Tak to je bomba. "stařík" asi necte UPC forum co :-)

Mam taky CA modul a Samsung a jak uz se tu psalo, tak existuje export programu na flash disk - pak Editor channel v PC, tam se to elegantne prehazi - nasledne importuje do TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss
:-) Stařík na PC ovládá akorát F2 a enter při hraní karet. Jinak je naprosto počítačově nepoužitelný. Ale zas má jiný kladný vlastnosti :-).A kdybych to s tím exportem uměla, tak to okamžitě udělám. NA tohle jsem krátká. Ale nastuduju to. Snad bude na netu někde návod, jak se to dělá. Zřejmě na to bude existovat nějaký prográmek. Já to vykoumám.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...