Přejít na obsah

TV samsung UE40D6500 + CA modul nelze naladit


Návštěvník jukl

Doporučené příspěvky

Návštěvník jukl

Dobry vecer vsem , po precteni emailu od UPC jsem preladil TV Samsung UE40D6500 s CA modulem.

Ubdate firware tv ani CA ( apropo ani nevim jak by se to u CA modulu melo delat) modu nebyl zadny.

 

A problem nastal , nemam tam spoustu programu jako nova cinema,telka,fanda,smichov atd .

 

Pred ladenim jsem tam vse mel, prosim o pomoc ja nevim kde delam chybu :(

 

Vse ladim na automatiku - kdyz zvolim antenu naladi to pouze analogove programy,kdyz dam kabel naladi se 108 programu ale neni tam nova cinema,telka,fanda,smichov atd . , kdyz satelit tak samozdrejme nic protoze satelit nemam ale jen sem to projistotu zkusil.

 

dekuji za jakoukoliv pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jukl

ja nevim kam ty parametry dat sice jsem nasel nejakou tabulku ale pokud vlozim jen 3 mistne cislo tak mi to nevezme mam sem aploudnout foto ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jukl

panove dekuji moc za pomoc ! uz sem to podle vasich rad dal dohromady ! jeste jednou diky.

 

Jen takova otazka/uvaha nakonec jak je mozne ze mi to tv nenaladila sama a pred tim ano ? Problem upc nebo CA nebo samsungu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pro Samsungy s CA modulem od UPC:

Nastav zemi na Česká republika. Pak je nutno nastavit v menu televize "možnosti vyhledání kabelové sítě" rozsah od 250000 kHz do 650000 kHz.

Poté dát automaticky hledat. Já dal "úplné" hledání. Když proběhlo vyhledávání od 250 MHz do 650 MHz cca 38%, tak jsem dal ukončit vyhledávání. Což nemělo vliv na právě vyhledané a uložené programy v danném rozsahu. Takže ty půlky 170,5 a ten další paskvil na symbol rate 5OOO zmizel a vše je nastaveno stejně jako u použití země "Ostatní". A hlavně: vše je !!!!!česky!!! a mám všechny programy. Pokud to někomu pomůže, tak dobrý. Pokud to je napsaný jinde sorry, doufám že rádoby odborníci, nebudou psát něco jako lama, co neumí hledat. To mě vážně u těch příspěvků drásá nervy, když se někam dopracuju a tam je místo odpovědi na problém, že špatně hledám. Fakt dost dobrý. Každopádně já jsem tento návod, nikde nevygooglil, ale poctivě odpracoval u televize.Mám UE22D5000 s CA modulem u holky v pokojíku, ale myslím, že všechny samsungy mají stejné menu. Pokud je budeš chtít seřadit podle UPC, ne podle abecedy, použij samtoolbox, ale je to trochu piplačka na večer, když bude mít někdo zájem, zde je hotový seřazený seznam programů pro samtoolbox dle seznamu muxů pro Čechy od UPC(tedy kromě radií, ty jsem dal na konec seznamu podle abecedy). Pro jiný region je nutno změnit těch několik regionálních programů.

http://boj.sweb.cz/UPC/seznam_kanalu_2013_03_10.chl(dej "uložit odkaz jako")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník boj3

Pro Samsungy s CA modulem od UPC:

Nastav zemi na Česká republika. Pak je nutno nastavit v menu televize "možnosti vyhledání kabelové sítě" rozsah od 250000 kHz do 650000 kHz.

Poté dát automaticky hledat. Já dal "úplné" hledání. Když proběhlo vyhledávání od 250 MHz do 650 MHz cca 38%, tak jsem dal ukončit vyhledávání. Což nemělo vliv na právě vyhledané a uložené programy v danném rozsahu. Takže ty půlky 170,5 a ten další paskvil na symbol rate 5OOO zmizel a vše je nastaveno stejně jako u použití země "Ostatní". A hlavně: vše je !!!!!česky!!! a mám všechny programy. Pokud to někomu pomůže, tak dobrý. Pokud to je napsaný jinde sorry, doufám že rádoby odborníci, nebudou psát něco jako lama, co neumí hledat. To mě vážně u těch příspěvků drásá nervy, když se někam dopracuju a tam je místo odpovědi na problém, že špatně hledám. Fakt dost dobrý. Každopádně já jsem tento návod, nikde nevygooglil, ale poctivě odpracoval u televize.Mám UE22D5000 s CA modulem u holky v pokojíku, ale myslím, že všechny samsungy mají stejné menu. Pokud je budeš chtít seřadit podle UPC, ne podle abecedy, použij samtoolbox, ale je to trochu piplačka na večer, když bude mít někdo zájem, zde je hotový seřazený seznam programů pro samtoolbox dle seznamu muxů pro Čechy od UPC(tedy kromě radií, ty jsem dal na konec seznamu podle abecedy). Pro jiný region je nutno změnit těch několik regionálních programů.

http://boj.sweb.cz/UPC/seznam_kanalu_2013_03_10.chl (dej "uložit odkaz jako")

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...