Přejít na obsah

ČT1, Eurosport HD, Eurosport 2 HD


Návštěvník photopetr

Doporučené příspěvky

Návštěvník photopetr

Ahoj Všem, nejsem moc zdatný v satelitní TV, tak píši. Měl jsem naladěné programy ČT1, Eurosport HD, Eurosport 2 HD a najednou je to cca týden mi ČT 1 HD zmizela a EU HD a EU 2 HD mi píše, že je kódovaný. Poradí mi někdo, jak to manuálně naladit? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník photopetr

Díky, zkoušel jsem to. Při přidání údajů mi píše TV, že bylo přidáno 5 programů. Ale i tak mi to nejde. Najdu nový kanál Eurosport HD a stejně mi nehraje. Ještě zkusím zavolat na UPC a zjistit nastavení karty. Eurosport 2 HD se mi tam nepřidá. Co se týká ČT 1 HD, tak je vyřešeno. Já to měl zadané v oblíbených a bylo to s pozemní TV a oni ji teď vypli. Omlouvám se. Díky za pomoc. Pokud se mi nepodaří tak se ještě ozvu. Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Naladění programů nemá přímou souvislost s přístupovou kartou. Pokud to tedy nelze naladit, tak je chyba někde v televizoru nebo v samotném signálu z konvertoru (může být třeba signál na spodní hranici použitelnosti) a volání na UPC ti moc nepomůže..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...