Přejít na obsah

HD PVR box a problem s aktualizací


Návštěvník sako verife

Doporučené příspěvky

Návštěvník sako verife

Vlastním (pronájem) přístroj HD PVR box vizhttp://www.upc.cz/televize/Prijimaci ... ze/hd_pvr/ ale bohužel se mi nedaří přístroj aktualizovat.

Pokud dám aktualizaci přes OTA tak mi to vyhodí hlášku Není signál. Ano signál to ukazuje 0%.

Řešením by zřejmě byla aktualizace přes USB (nakopírovat aktualizaci na flash disk?)

 

K-B3000HDCO

S/W: 11.11.00.07

H/W: 2C.00EC.B1

Kernel: 12.42.05.07

 

Prosím o radu, jakým způsobem donutit přístroj k aktualizaci.

Zatím u mě probíhají pouze aktualizace programů.

Děkuji

 

PS možná jsem (asi určitě) špatně hledal a téma řešící podobný problem jsem nenalezl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je k dispozici novy firmware, tak STB by to mel zaregistrovat sam a ktualizaci si stahnout.

 

Druha vec je pak vynucena manulani aktualizace, tady je problem v tom, ze v STB Kaon neni nastvena vychozi frekvence na ktere aktualizace bezi, takze ji tam nejprve musite zadat rucne,

bohuzel ted si nejsem uplne jisty , ktera frekvence to je, byvala to 170,5 MHz, SR 5000, resp. 626 MHz , SR 6900.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

Děkuji za informace,

pokud jsem pochopil správně, pokud bude k dispozici nová aktualizace, sama se stáhne.

 

Trochu více mne znepokojuje nekomfortnost uživatelského nastavení PVR.

Například situace : naplánuji nahrávání na každý pracovní den, ale nejde určit do které složky se bude naplánovaný pořad nahrávat. Musím manuálně přesunovat po ukončení nahrávání.

U předchozího DVR Handan? to například šlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sako verife

A mám další problem, veliký.

Zvolené titulky z teletextu u nahraných pořadů, vůbec nekorespondují s obrazem (jsou buďto napřed, nebo hodně pozadu)

Jakým způsobem to řešit?

Lze to vůbec nějak řešit?

 

Rozlišení PVR mám nastaveno na cca 572 (nepamatuji si kolik přesně, prostě to nejnižší)

Díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

mám také problém s vynucenou aktualizací, kyž chci zkusit aktualizaovat pres menu PVR Kaon 4003, tak to napíše, že není signál. Jak má tedy přesně být frekvence a jiné údaje? Mám tak frekvenci 000626 - SR 6900 a QAM 64. JInak předpokládám, že se to vymačkává nějak na dálkáči, že? :-)

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den,

 

mám verzi 11.0.0.07 - asi je to ta nejnovější.

 

Ale jde mi o to, že jestli nevadí, že je tam špatná frekvence aby se to automaticky mohlo připadně aktualizovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

 

mám také problém s vynucenou aktualizací, kyž chci zkusit aktualizaovat pres menu PVR Kaon 4003, tak to napíše, že není signál. Jak má tedy přesně být frekvence a jiné údaje? Mám tak frekvenci 000626 - SR 6900 a QAM 64. JInak předpokládám, že se to vymačkává nějak na dálkáči, že? :-)

 

Díky

 

Kmitočet by měl být 658000 kHz nebo 170500 kHz (SR5000), ale pokud jsi ve městě, kde ještě nebyl proveden upgrade FW, tak ti to hodí chybovou hlášku. U Kaonů prostě nejde stáhnout FW, který ještě třeba nebyl úplně uvolněj a je jen na testy, jako tomu je u Handanů.

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...