Přejít na obsah

Sekající se multiplex s Prima Zoom, Smíchov na TV tuneru


Návštěvník kolda5

Doporučené příspěvky

Návštěvník kolda5

Mám kabelovku od UPC, kterou bez problémů využívám v TV..UPC dává možnost využívat i DVB/T, takže mám koupen TV tuner Aver, který mám V PC..Všechny multiplexy mi jedou v pohodě až na ten, kde je Smíchov,Zoom,Pohoda,šláhr TV..Ten se pravidelně seká a kvalita padá ze 100 % na 68 % pak zase na 100 % a hned na

68 % a takto se to cyklicky opakuje..Zkoušel jsem několikrát přeladit,ale vždy stejný výsledek..Na TV mi ale jedou přes DVB/T v pohodě i tyto kanály...Nemáte někdo v PC tv kartu a neladíte programy pomocí DVB/T od UPC ? Dělá Vám to taky ? Díky za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Signál z účastnické zásuvky UPC máš někde rozbočený. Větev pro tv je bez problémů, větev k pc má někde (nejspíš konektory) porušené stínění a chypá poruchy, nebo má nedokonalý kontakt. Ač to zní nepravděpodobně, nedokonalý spoj v kabelu může být někdy velmi selektivní pro určitý kmitočet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve kterém městě bydlíš?

 

Proč když chcete pomoc s nějakým problémem na signálu nepíšete město ve kterém problém máte.

Takhle můžetřeba Retiree napsat, že v Teplicích to běhá, tomus, že to v Brně funguje také, cvancara z Ostravy též, Jack_6428 informaci, že v Praze také a tak můžeme pokračovat počtu cca 120 měst či vesnic .....

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník kolda5

jedna se o ostravu.mel jsem za to ze kdyby to bylo kabelazi tak by blbly vsechn programy.kabely mam v casti bytu vedeny v liste a pak pres zed za skrini, takze se k tomu ted nedostanu. proto pokud jste nekdo z ostravy a muzete vyzkouset, tak budu moc rad.diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dobrý den, mám podobný problém, možná uplně ten samý... Využívám od UPC službu internet a při té přiležitosti jsem vyzkoušel učastnickou zasuvku také na TV. Vše fungovalo bez problému až do určité doby kdy začali přibývat nové programy. Všechny multiplexy jedou na sílu 100% a kvalita cca kolem 90% akorát kanál CH25 frekvence 506 MHz osahující programy: Telka, TV Pohoda, Šlágr TV, Smíchov, Prima ZOOM, Regionální televize.cz, rezerva. Všechny tyto programy v jednou multiplexu se neustále trhají, nejvíce zvuk, sila je 100% ale kvalitá kolísá mezi 40-70%. Kabeláž prošla kontrolou už asi 5x :D koncovky, všechno. OD TV až po Venkovní kabel na chodbě. čili i vynechání učastnícké zasuvky v bytě.(proště zkouška nejkratšího a nejlepšího koaxialu bez jakékoliv spojky navíc.) Nic nepomohlo. Zkoušel jsem i jinačí DVB-T tuner než ten integrovaný v TV a vysledek ten samy. Nevím tedy jak tento problém rešit, na UPC se semou nikdo nebaví, protože nevyužívám jejich placecné nabídky. Lokalita Hranice na moravě(okr.Přerov) myslím že u UPC spadám pod OSTRAVU. má někdo ten samej problém? popříkladně jak tohle rešil s UPC? děkuji za každou novou radu, jsem už z toho zoufalej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukam ale ze internet od UPC mas, tak se mrkni do rozhrani modemu,co ukazuje za hodnoty v polozce signal na

http://192.168.1.1 nebo

http://192.168.100.1/

a hod ty vysledky sem.

 

Muze to by ale i rusenim od pozemni DVB-T ze Zlina, kd se vysila na stejnem kmitoctu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je logické že to nemužu reklamovat, ja spíš chtěl radu, nebo popříkladně proměřit signál. jen ta baba vůbec nepochopila co po ní chci. Ten zlín si myslím že to neruší, má 10 kW. Ale možné je všechno. na pokojovou anténu tuhle frekveci nechytám, takže jsem si toho prvně ani nevšiml.

 

Přidávám výsledky z modemu:

5954afb5eccbb_signalUPC.jpg.61d3ee94450bb6e809b43f0ac0a3ed88.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...