Přejít na obsah

Nepravidelné výpadky


Návštěvník david3434

Doporučené příspěvky

Návštěvník david3434

Ahoj,nemůžete mi někdo poradit?

cca.14 dní nazpět začaly nepravidelné výpadky internetu.

Po 3 dnech kdy se to nezlepšilo jsem volal na UPc a ty spustily nějakej monitoring modemu a abych zavolal po neděli.tak jsem zavolal,protože výpadky se pořád objevovaly.technik mi sdělil že to na tom monitoringu vidí a že je to divné a posla k nám technika.Ten přišel vyměnil modem odešel s tím,že to byl asi vadnej kus.po 3 hodinách zase výpadek tak další telefonát na UPC,tam se mě ptali jestli technik vyměnil i zdroj,že to může být nějakým kolísáním výstupního napětí ze zdroje do modemu,řekl jsem že ne tak druhý den ráno přijel zase technik.Vyměnil zásuvku za nějakou novou vyměnil zdroj a proměřil to ajk u nás tak i ve sklepě v nějaký skříni.signál je prý dobrej a jsem jediný v celým paneláku komu to padá a odjel.Co se nestalo večer to zase vypadlo.Tak jsem zase vola na UPc a ty to tam zase viděly ale,nevěděly a tak zase v pondělí přijede technik.Jinak zapojení je ze zásuvky do modemu a z modemu do PC(bez routerů).Nikdo na to zapojení nešahá roky)všechny konektory jsou a byly dotaženy(zkontroloval to technik).Při výpadku vždy na modemu pouze první 2 kontrolky Power a Ds a čtvrtá On-Line bliká.V normální režimu svítí první čtyři,pátá bliká a šestá svítí.

Nevíte někdo co s tím?

Setkal jste se tím někdo?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s tim se tady už setkalo lidí :) normálka... protože to asi trvá už dýl a ještě minimálně chvíli trvat bude, nezapomeň si zařídit slevu... jinak teda je zajímavý, že co já měl jednou za čas nějakej problém, nikdy mi nemuseli měnit modem ani nic dalšího... bylo by fajn se poptat někoho ze sousedů, jak je na tom on 8)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

U sousedů jde všechno v pořádku.mě hlavně udivuje že to začalo z ničeho nic.Bylo by hezky kdyby technik u toho mohl být,ale to by bud musel mít štěsí ,nabo by zde musel nocovat.Třeba dneska už byly 2 výpadky ale včera jenom jeden a někdy přeba 2 dny je klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...