Přejít na obsah

Signál


Návštěvník Joel

Doporučené příspěvky

Návštěvník Joel

Zdravím, mám kvalitu signálu kolen 98% ale sílo jen kolem 58% občas, tak jednou za několik dni to pak dělá čtverce.

Je normální mít tak slabí signál, když mám TV po kabelu? Lze to nějak řešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A je to typ Handan CV-5000 CiNX iL nebo Handan CV-5000 CiNX? :)

Handan CV-5000 CiNX iL ukazuje snad jako maximum 60% +/- sílu signálu. Někde to tu Tomus psal, ale nemůžu to najít :(

IL nema RS232 konektor a ma trochu jiny FW, ale v praxi jsou vpodstate totozne až na zobrazování úrovně signálu.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joel

Je to iL.

I když neukazuje do 100% což je divné tak proč ten propad a občas to dělá čtverce. Čekal bych, že na kabelovce to nebude nikdy dělat problémy. Počasí na to nemá vliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Pokud by jsi alespoň trochu prošel toto fórum, zjistil by's, že naprostá většina podobných problémů je způsobena nějakou chybou v kabeláží, konektory, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joel

Tak to opravdu nevím, kabel není uhnutý a zapojené to je nadoraz. Sice se kabel často točí jak je delší než má ale tím to asi nebude.

Nevím jak to zjistit. Nemůže to být tím rozbočovačem anebo co to je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Nemám věšteckou kouli a Ty jsi rozbočovač zamlčel. Podívej se, jak jsou provedeny konektory, jak (ne)pevné to jsou spoje... Každým pohybem se může v některém konektoru měnit přechodový odpor, může být špatně zapojený a může tím pádem "chytat" okolní rušení, možností je mnoho, základem bezporuchového příjmu DTV je perfektní kabeláž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Joel

Zamlčel protože jsem myslel, že to dává UPC normálně. Mám prostě kabel z chodby do rozbočovače (nebo co to je) tam jsou dva výstupy u jednoho je napsáno TV a u druhého internet.

Dle tvé rady to vyzkouším.

 

Obávám se ale jak to poznám,že to jde? Když ten STB co mám zobrazuje jen do 60% jak tady psal Marek -26.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...