Přejít na obsah

Neustálé výpadky / zpomalení internetu


Návštěvník Brain32aukro

Doporučené příspěvky

Návštěvník toominoo

Mám dotaz. Mám doma stolní pc i notebook. Připojení kabelem není problém, ale přes wifi mě vypadává stále signál, nebo je velká odezva. V přízemí to ještě jde, ale v 1.patře co metr tak je to jináč. Router je Cisco epc3925. A rychlost internetu je nejvyšší co UPC nabízí. Vůbec se v tom nevyznám, ale odpověď od UPC stylu dotáhněte kabel mě moc nebere.

Nevěděl by někdo co s tím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Mám dotaz. Mám doma stolní pc i notebook. Připojení kabelem není problém, ale přes wifi mě vypadává stále signál, nebo je velká odezva. V přízemí to ještě jde, ale v 1.patře co metr tak je to jináč. Router je Cisco epc3925. A rychlost internetu je nejvyšší co UPC nabízí. Vůbec se v tom nevyznám, ale odpověď od UPC stylu dotáhněte kabel mě moc nebere.

Nevěděl by někdo co s tím.

Dotáhnout ten kabel. WiFi ti nikdo garantovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník toominoo

Re: Neustálé výpadky / zpomalení internetu

od Elnc » ned, 12.5.2013, 17:53

 

toominoo píše:

Mám dotaz. Mám doma stolní pc i notebook. Připojení kabelem není problém, ale přes wifi mě vypadává stále signál, nebo je velká odezva. V přízemí to ještě jde, ale v 1.patře co metr tak je to jináč. Router je Cisco epc3925. A rychlost internetu je nejvyšší co UPC nabízí. Vůbec se v tom nevyznám, ale odpověď od UPC stylu dotáhněte kabel mě moc nebere.

Nevěděl by někdo co s tím.

 

Dotáhnout ten kabel. WiFi ti nikdo garantovat nebude.

 

A nepomůže ani jiný router?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na PC pomoci wifi analyzer / inssider zjisti ktere wifi kanaly jsou u vas obsazene a pak vysilaci kanal ve wifi routeru nastav na nejaky volny, v opacnem pripade muze dochazet ke vzjemnemu ruseni kanalu a tim i ke snizeni dosahu wifi,

u jineho routeru bude vysledek pravdepodobne podobny.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

To je řešení pouze částečné, protože kanály u okolních sítí mohou být dynamické a navíc se stejně překrývají, hlavně pokud jde o ty 40MHz šířky. Kabel je prostě kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Totéž! přesně, mám wifi, ta jede celkem ok, zato pevný počítač přesně, jak píšete, zpomalí,načte půl seznamu, nejede, zpomalí vypadne, pak zas načte kousek seznamu... do večera nejede a ráno třeba zas jede! mám antivir AVG, nic mi to nenašlo... taky mám 30mega internet, Windows xp na PC a Windows 7 na notbuku.

 

 

Sem tam během dne se mi stává, že se internet z ničeho nic strašně zpomalí, že mi to sotva načte seznam a to ještě necelý… Zkrátka nic nejde vyhledávat a internet je buďto šíleně pomalý, nebo stránky vůbec nejdou načíst – žádná hláška o výpadku připojení apod. nevyskočí…

Toto se mi stává tak 6-7x během dne (pokaždé tak na 10-20 minut) vůbec nevím čím to může být, ale je to velmi nepříjemné a doslova nervy drásající! Síťový kabel jsem vyměnil a stejně nic…

 

Od UPC používám modem typu: Cisco EPC3925, v PC mám nainstalovaný Windows 7.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...