Přejít na obsah

Neustálé výpadky / zpomalení internetu


Návštěvník Brain32aukro

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník Mr.Lolendo
Totéž! přesně, mám wifi, ta jede celkem ok, zato pevný počítač přesně, jak píšete, zpomalí,načte půl seznamu, nejede, zpomalí vypadne, pak zas načte kousek seznamu... do večera nejede a ráno třeba zas jede! mám antivir AVG, nic mi to nenašlo... taky mám 30mega internet, Windows xp na PC a Windows 7 na notbuku.

 

 

Sem tam během dne se mi stává, že se internet z ničeho nic strašně zpomalí, že mi to sotva načte seznam a to ještě necelý… Zkrátka nic nejde vyhledávat a internet je buďto šíleně pomalý, nebo stránky vůbec nejdou načíst – žádná hláška o výpadku připojení apod. nevyskočí…

Toto se mi stává tak 6-7x během dne (pokaždé tak na 10-20 minut) vůbec nevím čím to může být, ale je to velmi nepříjemné a doslova nervy drásající! Síťový kabel jsem vyměnil a stejně nic…

 

Od UPC používám modem typu: Cisco EPC3925, v PC mám nainstalovaný Windows 7.

 

Yep můžeš se jen tiše přidat mezi ostatní skuhrající. Řešil jsem to rok a bez výsledku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Krist

Přesně, zrovna se pracovně rozjedu a navíc těsně před dokončeným dlouhým stahováním to padne. To by mělo být trestné !! :evil: Po půlnoci, Medlánky za tento týden 2x.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejné problémy Brno - Komín, v pondělí výpadek po půlnoci, úterý od 23:00 do rána neustálé výpadky, pomalé načítání stránek, nebo je nenačetlo vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník whitelight

Přidávám se k Brňákům (Starý Lískovec) - před chvílí další dlouhodobější výpadek (kolem 5 min.) "ukončený" restartem modemu (Technicolor). Pokud dobře počítám tak je to za poslední týden už potřetí co mě nachytal náhodný výpadek a pomalu se začínám zlobit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...