Přejít na obsah

vlastní modem/router ne od UPC?


Návštěvník PavelT2009

Doporučené příspěvky

Návštěvník radoslavcz

PE1PA: Nejsem zaměstnance, nemám ani žádné výhody a přesto jsem si ho koupil. Nákup je zhruba jako dva roky pronájmu, pak už zdarma.

Proč by měl modem dělat to tvoje BUM BÁC ? Není to jen další ze Tvých snů ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PE1PA: Nejsem zaměstnance, nemám ani žádné výhody a přesto jsem si ho koupil. Nákup je zhruba jako dva roky pronájmu, pak už zdarma.

Proč by měl modem dělat to tvoje BUM BÁC ? Není to jen další ze Tvých snů ? :)

Však si povíme za dva roky, znám lidi co se v tom pohybují, jinak důvody proč by měl dělat bum a bác, si asi nepozřel tak docela, zkus teda pátrat i někde jinde (ale i zde na fóru se píše o výdrži nových modemů), nebydlíme od sebe daleko, můžeme si pak vyprávět. Myslím, že nezapomeneš, v den "výbuchu", bum bác ani neuslyšíš, prostě to nebude fungovat a ty si koupíš nový a nebo pronájem. Takže si vzpomeneš.

Jinak ti přeju, aby to byl můj sen, ale proč by se mi měla zdát taková hovadina. Takže ne sen, ale holý fakt.

Ale už dost, těch keců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Kabelové modemy zrovna patří k té spolehlivější skupině spotřební elektroniky, což zřejmě pramení z toho, že to přece jenom nedělá Číňan na každém rohu, jako je tomu u jiných věcí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz
PE1PA: Nejsem zaměstnance, nemám ani žádné výhody a přesto jsem si ho koupil. Nákup je zhruba jako dva roky pronájmu, pak už zdarma.

Proč by měl modem dělat to tvoje BUM BÁC ? Není to jen další ze Tvých snů ? :)

Však si povíme za dva roky, znám lidi co se v tom pohybují, jinak důvody proč by měl dělat bum a bác, si asi nepozřel tak docela, zkus teda pátrat i někde jinde (ale i zde na fóru se píše o výdrži nových modemů), nebydlíme od sebe daleko, můžeme si pak vyprávět. Myslím, že nezapomeneš, v den "výbuchu", bum bác ani neuslyšíš, prostě to nebude fungovat a ty si koupíš nový a nebo pronájem. Takže si vzpomeneš.

Jinak ti přeju, aby to byl můj sen, ale proč by se mi měla zdát taková hovadina. Takže ne sen, ale holý fakt.

Ale už dost, těch keců.

 

Ty asi fakt miluješ katastrofické scénáře, že :lol::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

když hodláte mít od nich internet víc jak dva roky tak tu není skoro o čem se bavit, vyplatí si ho koupit :) a když bude po skončení smlouvi fungovat tak ho můžete prodat :-) už kolik lidí ho tu shánělo ke koupi :-) já osobně bych ho koupil :-)

Upraveno uživatelem adam_vent
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...