Přejít na obsah

problem s Kaon KCF-B3001


Návštěvník Roman2

Doporučené příspěvky

Návštěvník Roman2

Svůj problém jsem tu nenašel, tak se zkusím zeptat v novém tématu.

 

Mám tento settopbox už docela dlouho. Od začátku měl nějaké problémy. Ty byli občas větší občas menší a vždy po aktualizaci cca 2x do roka většina problémů zmizela, ale často se objevili jiné.

Napíšu, co mě trápí teď.

 

Už velmi dlouho (asi tak rok) mám problém s ovladačem, který reaguje extrémně pomalu. Občas až na třeba páté stisknutí tlačítka. Samozřemě jsem kontroloval baterky, a přestože byli v pořádku, tak jsem je vyměnil. Problém stále stejný. Ale tlačítka pro ovládání televize (AV, vypínání, hlasitost) reagují svižně. Takže nevím jestli je problém v ovladači. Řekl jsem si, že to vydržím, že to další aktualizace opraví, ale jedna byla tuším na podzim a druhá nedávno a problém přetrvává.

Nesetkal se s tím někdo?

Druhý problém je čerstvější. Po poslední nedávné aktualizaci se mi naprogramované nahrávání přes EPG nesepne a nemám nic nahrané. Pokud nahrávám ručně, tak vše funguje.

Na foru jsem tyto trable nenašel. Jsem v tom opravdu sám?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím mám ten stejný problém,tlačítka se opakují a přeskakuje ovládání. Asi vím čím to je. Je to naprogramováním ovládání televizních tlačítek na dálkovém ovladači přes kód. Tumu ovladači to ovládání televizoru nějak vadí při ovládání setboxu. Měnili mi setbox 4x a po každé když jsem si nastavil přes kód tlačítka pro ovládání televizoru na ovladači setboxu tak to začalo zlobit. Ještě nevím jak to s nimi vyřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...