Přejít na obsah

Samotný internet je neprodejný


Návštěvník Kaldo

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kaldo

Dobrý den,

 

byl jsem v Ostravě v obchodním centru Futurum se zeptat na internet jako nový zákazník. Prodejcem mi bylo řečeno, že pokud chci od UPC internet, musím si vzít i televizi DigiMINI, která je na první 3 měsíce za 1 kč a pak něco přes 20 Kč (nevím teď přesně).

Já ale televizi nechci, ať už je zadarmo nebo ne! Tak jak je možné si při zřizování internetu klást takové podmínky? Já si přece nebudu brát dobrovolně něco, co nechci a hlídat si termín, kdy mi končí 3 měsíce akce a pak to pracně rušit...

Nechci nadávat na samotnýho prodejce na stánku UPC, ten za tyto nesmyslný podmínky nemůže. Dokonce mi prozradil, že tato podmínka je platná od 16.5.2013 a toto nařízení prodejci mají od regionálního manažera UPC.

Internet mi zřízen nebyl, protože jsem odmítl televizi za tu blbou korunu, prý je to nařízení a objednávku by stejně UPC nepřijalo z tohoto důvodu.

 

Není toto jednání protiprávní, tlačit člověka podmínkami do jiných služeb? Samozřejmě, že se rozhoduji sám a na nabídku jsem nekývnul....ale mrzí mě takové jednání a myslím si, že to je na pokutu od ČTÚ, protože jsem nikde na stránkách UPC nenašel nic o této podmínce...ani na stánku, kde se v letácích a reklamními boardy chlubí úžasným internetem, ale o podmínce vzít si k tomu TV nic...

 

Má taky někdo takovou zkušenost? Jsem vytočen, jdu radši na pivo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to nebude žádná podmínka přímo od upc, jenom se na borce tlačí, aby prodávali za každou cenu víc televizí, protože její prodeje klesají... přitom je úplně jedno, že je to jenom mini za pár korun ještě v akci, důležitý sou statistiky, zároveň se doufá, že to lidi po těch třech měsících už nezrušej... moc dobře si pamatuju na takový tlaky, ale je pravda, že nikdy to nedošlo tak daleko, abysme měli zákaz prodávat služby samostatně :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kaldo

Přesně tak Elnc...na tu jejich hru jsem nepřistoupil a nakonec jsem vše vyřešil v O2, kde mi dali dokonce pěknou trvalou slevu, protože mám u nich paušál.

 

Vytočilo mě, že mi prostě internet neudělají, pokud si nevemu TV za 1 Kč, kterou nevyužiju, protože TV ani nemám...přitom logicky za internet který stojí přes 300 Kč by měli víc peněz ze mě, než z TV za korunu. No ne? Jejich boj...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kališková
Vykasli se na obchodaky a objednej si sluzbu pres internet, dost mozna te to vyjde i levneji, protoze obchodaci treba tarif Internet 10 Mb/s nenabizi (podle zkusenosti meho znameho, ktery si ho chtel objednat na obchodnim miste ve Vankovce v Brne).

 

Na obchodním místě v Ostravě ho stále nabízejí, ale není to 10 Mb/s, ale krytě 5 Mb/s + 5 Mb/s, jelikož UPC přece oficiálně v nabídce tarif 10Mb/s již NEMÁ! Začali by se totiž bouřit ti klienti, kterým byl přesně před rokem "násilím" změněn 10 Mb/s na ten super 30 Mb/s, protože 10 Mb/s UPC přece totálně zrušilo :lol: No komedianti :roll:

Upraveno uživatelem Kališková
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kališková
Přesně tak Elnc...na tu jejich hru jsem nepřistoupil a nakonec jsem vše vyřešil v O2, kde mi dali dokonce pěknou trvalou slevu, protože mám u nich paušál.

 

Vytočilo mě, že mi prostě internet neudělají, pokud si nevemu TV za 1 Kč, kterou nevyužiju, protože TV ani nemám...přitom logicky za internet který stojí přes 300 Kč by měli víc peněz ze mě, než z TV za korunu. No ne? Jejich boj...

 

My včera objednali 30 Mb/s bez té jejich kabelové TV, která je nám totálně k ničemu, když máme satelit :lol: Slečna na tom jejich stánku nám taky tvrdila, že bez té TV za 1,- Kč nám to operátor nenavede, že dostali nějaké prohlášení, že od čtvrtku je samostatný internet NEPRODEJNÝ a operátoři ho bez dig. TV navádět prostě nebudou. 3 Kč nás sice nezabije, ale šlo nám o princip, nikde nic o tom nemají, letáky na stáncích se tím pádem stávají neplatné, tak proč teda pak rušit něco o co vůbec nestojíme.

 

A jak to dopadlo? Operátor to navedl bez té jejich dig. TV, zřejmě to jejich prohlášení ještě nečetl :roll: Takže asi tak :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Přesně tak Elnc...na tu jejich hru jsem nepřistoupil a nakonec jsem vše vyřešil v O2, kde mi dali dokonce pěknou trvalou slevu, protože mám u nich paušál.

 

Vytočilo mě, že mi prostě internet neudělají, pokud si nevemu TV za 1 Kč, kterou nevyužiju, protože TV ani nemám...přitom logicky za internet který stojí přes 300 Kč by měli víc peněz ze mě, než z TV za korunu. No ne? Jejich boj...

Jistě jim to vykompenzují jiní klienti, kteří si tu TV vezmou a pak nezruší. To je dost dobře spočítané :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...