Přejít na obsah

Server DNS neodpovídá


Návštěvník Lukas82

Doporučené příspěvky

Návštěvník Lukas82

Na začátek uvedu, že mám modem Ubee EVM3200 připojený k wifi routeru, ale z routeru jsem připojen k počítači přes klasický kabel, takže wifi nepoužívám a funguji na WIN7. Brno, Královo Pole.

Od 17.5.2013 mám problém s výpadky internetu. V pátek celé odpoledne, včera opět po osmé večer a dnes dopoledne a navečer. Internet vypadne, za 5 minut, 30 minut, hodinu a více na chvilku naskočí, je to zcela nahodilé. Když dám diagnostiku sítě, napíše to : Server DNS neodpovídá. Zkoušel jsem i notebook připojit přímo k modemu bez routeru, nepomohlo. Zkoušel jsem v době výpadku. Ping 77.75.76.3 seznam.cz. Poprvé mi to napsalo : Cílový hostitel není k dispozici. Při druhém pokusu mi Ping napsal : Vypršel časový limit žádosti. Zkoušel jsem v počítači i google DNS, bez výsledku. Většinou pomohlo na chvilku vytáhnout modem ze zásuvky. Co myslíte, je u mě, třeba vadný modem nebo má ted upc nějaké problémy ? na stránkách UPC, kde jde vyhledat info o výpadcích v dané lokalitě mi to žádné problémy nepíše, zkoušel jsem několikrát. Mám volat technické oddělení, kvůli reklamaci modemu, nebo jsem jen něco přehlédl ? Předem děkuji za odpovědi. Lukas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Lukas82

1) Opraveno

2) To jsem si neuvědomil, nejsem moc velký expert.

3) připojil jsem notebook přímo k modemu a nechal automatické přidělování DNS, tak jak to bývá normálně nastaveno a nepomohlo, při dalším pádu zkusím google dns bez routeru jen s modemem a napíšu, poslední výpadek jsem měl dnes 19:25, vypl jsem na chvilku modem a zapl a zatím to jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jestli tahle informace pomůže, ale já taky pozoruju už pár dnů, že je ten internet nějaký extrémně pomalý - lokalita Medlánky - což je od Krpole co by kamenem dohodil. A samozřejmě, že UPC žádný problém na svých stránkách neregistruje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...