Přejít na obsah

instalace ca modulu na sony tv


Návštěvník fory

Doporučené příspěvky

Návštěvník fory

Dobry den,mam sony kdl37ex402 a i když se mi podarilo naladit všechny stanice,tak se mi po chvili objevi(some service may be disabled(128).Pak uz vysilaji jen zakladni stanice a rozhlasove stanice

prosim poradte,dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zkuste naladit podle tohoto navodu, ktery mi UPC vcera zaslalo. Jinak ja mam 2 TV Sony a u starsi W4000 se mi stava cas od casu, ze zmizi vsechny naladene stanice a musim ladit znovu. U novejsi EX720 se to nedeje. Ale to je asi trovhu jiny problem, nez ten Vas.

 

Vážený kliente,

dovolte, abychom Vás informovali o změnách v distribuci služeb digitální kabelové televize,

ke kterým dojde ve Vašem městě v příštím týdnu.

U set-top boxů Handan (standardní box a DVR) a Kaon (HD-PVR a nový HD box

s nahráváním na USB disk) již došlo k aktualizaci software přijímačů tak, aby bez problému

naladily nově používané frekvence. Televizní přijímač s DVB-C tunerem a CA modulem

a kartou od UPC bude ale nezbytné znovu naladit. Pokud jste tak neučinili po startu

programů Nova Cinema HD, Prima COOL HD, Prima ZOOM HD a Golf Channel HD, zvolte buď automatické ladění, nebo manuální s nastavením parametrů:

- frekvence: 658,00 MHz

- symbolrate: 6900

- QAM: 64

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník patocyprus

Mám ten istý problém s CA modulom v TV Sony ! Chvilu to ide, potom tv vypise ,,nektere sluzby muzou byt znemozneny (128)" a uz idu len sk telky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešil jsem stejný problém s KDL46EX402 letos v březnu, leč marně. Nepomohlo ladění na jinou zemi, nepomohla výměna modulu od UPC, ani upgrade firmware, stejně jako servisní dálka v Sony servisu na Chodově, prokletá hláška "128" se objevovala v případě kódovaných programů stále dál (nekódované normálně hrály). Technici z firmy Lica mi radili sehnat nějaký starší modul CI (bez plus), kterej už někdy v síti UPC fungoval a k němu si nechat spárovat kartu, ale na to už jsem neměl trpělivost a modul nedávno nahradil Kaonem KCF-SA700. Doposud nechápu, v čem byl zakopanej čokl, EX402 sice není nejnovější kousek, ale CA moduly CI stejně jako CI+ by podel tech. specifikací podporovat měla. :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník patocyprus

Je to neporovnateľné. Necelé dva roky som mal KDL-32EX302 a po problémoch s CL slotom som sa rozhodol pre KDL-42W655A. Bola to láska na prvý pohľad :D , dizajnérsky jedinečný TV. Akurát ma mrzí, že nemá displej Triluminos, na druhej strane som však veľmi príjemne prekvapený z reproduktorov Bass Reflex Box. Jednoznačne však odporúčam, SONY je jednoducho SONY!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník patocyprus

Cl modul funguje bezproblémovo, čo sa týka obrazu, konkrétne napr. Eurosport HD nie je o čom, do jednej ruky pukance a do druhej pivo. :D Neuveriteľne nádherný obraz. Čo sa týka klasických TV (nie HD), zaznamenal som oproti starej TV kvalitnejší obraz napr. Barrandov, kvalita je samozrejme určite vyššia aj vďaka použitému Monster káblu. Naozaj odporúčam, teraz má Sony aj akciu na všetky tieto nové TV radu W.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...