Přejít na obsah

časté krátké výpadky


Návštěvník uber

Doporučené příspěvky

Návštěvník uber

nazdar,

chtěl jsem se zeptat na názor místních guru.

Situace je následující:

Internet funguje zcela normálně, pokud na něm nic nedělám (winmtr max ping na nejbližší hop do 30ms).

Pokud však pustím nějakou aplikaci využívající net (typicky nové online hry jako je BF3, BC2 atd.), tak se poměrně pravidelně výrazně zvýší ping na pár vteřin - aplikace se odpojí od serveru.

 

1) není to službou (ale je to s ní spojeno), dělá to všude a navíc se ping projeví už na prvním hopu.

2) není to počítačem, zkoušel jsem to na různých strojích i třeba čerstvě nainstalovaném.

3) není to ani problém přímo u mě - zkusil jsem to na baráku o ulici dál a to stejné

 

Mockrát jsem volal a psal na upc, ničeho jsem se nedomohl. (obvyklé my tady nic nevidíme, restarujte si modem atd atd)

 

tady přikládám screen z pingplotteru

upc.jpg

 

pozoroval jsem, že to nastavá v určité doby, například chvíli po celé hodině a ve xx:40 plus mínus dvě tři minuty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud to dělá i v jinym baráku a na jinym počítači, nic se nezmění, dokud to upc samo nějakou shodou náhod nevyřeší (když tvrděj, že nic neviděj)... bylo by jednodušší, kdyby ses porozhlídnul po nějakym jinym dodavateli služeb :cool:

něco podobnýho řešil jeden můj online kamarád v praze na letný, já teda myslel, že už to dávno vyřešil, ale on se s tim trápil snad tři čtvrtě roku a upc mělo pořád nějaký výmluvy, tak sem ho hned překecal na VDSL (net měl jenom těch 30/1, tak ho vyměnil za 20/2) a teď chrochtá blahem :)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uber

Mohu se zeptat, jaký internet byste doporučili? nepotřebuji rychlost, ale raději maximální stabilitu i ve večerních hodinách. Bydlím na poledníkové v líšni/brně, na 02 mě to ukazuje 6mbit z 20, což je docela málo.

 

 

----------------

150M Wireless Lite N Router

Model No. TL-WR741N / TL-WR741ND

 

Name

EPC2203

Hardware Version

1.0

Software Version

v202r1262-080915-sip

Receive Power Level

-4.7 dBmV

Transmit Power Level

39.7 dBmV

Cable Modem Status

Operational

Vendor

Scientific-Atlanta, Inc.

Boot Revision

2.1.6lR6

Software Revision

v202r1262-080915-sip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uber

samozřejmě že bez routru, šel jsem i s nb na jiný barák a tam se píchl kabelem přímo do modemu a dělalo to to samé.

 

Pokud je teda o2 na tom tak špatně, je nějaké jiná varianta s drátovým připojením? (rodinný domky, takže netbox není)

 

díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...