Přejít na obsah

časté krátké výpadky


Návštěvník uber

Doporučené příspěvky

Návštěvník uber

díky za tipy

 

pokud nenajdu něco jiného než upc, je nějaký způsob, jak přesvědčit někoho kompetentního v upc, aby alespoň identifikoval problém (pokusil se)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jak sem řikal, ten můj kamarád přesvědčoval průběžně 3/4 roku, ale jediný, čeho se dočkal, bylo měnění modemu a keců, že prostě ping nejde nijak ovlivňovat blabla a že může bejt něco někde v rozvodech blabla apod. :roll: a to měl většinu dne bez ustání pingy 200 - 1000 ms + packetloss, to ty máš výkyv párkrát za hodinu, takže hodně štěstí :lol: třeba měl ale smůlu na blbce, já jednou taky na podobnýho kdysi dávno narazil... holt je to o lidech, jejich zkušenostech a ochotě :roll:

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predevsim je nutne se ujistit, ze problem neni na tvoji strane,

pises, ze to dela uz na prvnim hopu, coz ale jeste neni sit UPC, ta zacina az branou (CMTS), coz je podle tveho Pingploteru az hop 3.

Take neni vyloucen problem se signalem, hod sem jeste vypis z modemu z polozky signal, kde je uvedena i hodnota SNR.

 

Není tam kromě UPC ještě TKW?

Ne, to jsou nejaci garaznici v sidlisti, ale on bydli ve stare zastavbe, kde muze byt rad za UPC.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uber

to jsem už nakopíroval viz výše.

 

k tomu pingu... to že se objeví na druhém (třetím, nepočítám ten, který nejde pingnout) hopu - static...upc.broadband.net naznačuje, že problém může být u mě, ale nevylučuje, že může být u nich, ne?

Nevis kolik modemu je pripojeno pres stejnou HW branu? Dalo by se to identifikovat? Jeste me napadlo, ze bych zrovna tebe tomusi mohl pozadat o jednoduchy testik, pokud jses taky na upc a taky v lisni, jestli ti to nahodou taky nedela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uber

pro mereni pouzivam zmineny pingplotter, funguje to +- jak winmtr, ale udela to i pekne grafy, kde je pak jasne patrne nejen jaky je max ping ale i kdy nastal.

 

co vyvola zvyseni pingu je napriklad stazeni hry pres origin (EA), kdyz dam neco vetsiho stahnout, tak se to behem pul hodinky zacne projevovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...