Přejít na obsah

časté krátké výpadky


Návštěvník uber

Doporučené příspěvky

Návštěvník uber

ted jsem zrovna restartoval modem, pak se to jevilo jako pohodicka, ale jak jsem pustil to stahovani pres origin, tak to udela toto

vypadky nastavaji v pravidelnych intervalech presne v cele sude minuty

upc2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uber

Ještě jsem teď zkusil nějaké masivní stahování (web) a to nic s netem nedělalo, ale když jsem pustil torrenty a začlo to stahovat na max, tak zase nastaly výpadky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uber

je mozne nejak omezit maximalni pocet spojeni pro cele windows? Me totiz nevadi, ze to dela pri stahovani pres torenty, ale spis ze to dela pri urcitych aplikacich (napr hry), kde nastavit pocet spojeni tak snadno nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je mozne nejak omezit maximalni pocet spojeni pro cele windows? Me totiz nevadi, ze to dela pri stahovani pres torenty, ale spis ze to dela pri urcitych aplikacich (napr hry), kde nastavit pocet spojeni tak snadno nejde

Ano lze, ale potom to torrent vyčerpá úplně tu kapacitu a nepodíváte se ani na domovskou stránku v prohlížeči. To bude nejspíše to, co Vám to dělá nyní.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uber

Vůbec jste mě nepochopili, ještě tedy jednou:

S torenty to má výše popsaný problém společné jen to, že se projeví.

ALE projevuje se i když torenty NESTAHUJI a hraji nějakou hru.

 

To že jsem tady zmínil torenty bylo jen proto, aby někdo, kdo má taky upc mohl vyzkoušet, zda mu to také nědělá, což bych velice ocenil. Nikoho nechci nutit aby si instaloval origin a zkoušel nějaké hry, když stačí pustit winmtr a torenty na max a sledovat, zda se objevi vysoke pingy (takoveho charakteru jak je naznacene vyse).

 

Takže bych poprosil o odkaz/návod/tip jak omezovat celkový počet spojení, ne jen varování před tím, co mě to může způsobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No problem je, ze zrovna torrenty nejsou neco na cem by se dalo testovat pripojeni, protoze sami o sobe spojeni dost vytezuji,

takze vysledek takoveho mereni by nebyl moc prukazny.

 

A omezovat celkovy pocet spojeni si nastav u torrent klienta, jinde to nema zadny smysl, protoze hrani her spojeni nijak zasadne nevytezuje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník uber

ja se ptám proto, že stejný problém nastane při hraní her (nebo jejich stažení přes origin), jako při stahování torentů - krátké pravidelné výpadkymezi mnou a bránou.

 

Ještě zavolám jednou na upc, ať zkusí vyměnit modem za nějaký jiný typ, třeba to pomůže.

 

Každopádně bych ocenil, pokud bys třeba ty tomusi nainstaloval pingplotter a udělal 10minutový test (přes ty torenty, i když to bude nepřesné a lehce zavádějící), co to bude dělat s připojením. Pokud ti to totiž bude vypadávat tak jak u mě, tak je problém někde dál u UPC, pokud ne, tak je někde blízko mě nebo i u mě (což je skoro vyloučené, protože jsem zkoušel i na jiném domě - ale mají teda stejný modem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...