Přejít na obsah

Kaon KCF-B4003HCO


Návštěvník jeromme

Doporučené příspěvky

  • po měsících...

EPG

Od chvíle kdy jsem tento STB od UPC dostal dochází k poruchám EPG - u jednotlivých kanálů se objevuje "není informace", někdy pouze místo několika pořadů (např. do 12 hodin se EPG zobrazuje, 12 - 14 hod. je "není informace" a od 14 se zase zobrazuje), jindy u některého kanálu se informace nezobrazí vůbec.

Máte někdo podobnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Stejný problém. U Handana CV 6000 zůstávají kolonky často prázdné, u Kaonu KCF-B4003HCO se narozdíl od Handanu zobrazuje text "není informace". Je zřejmé, že chyba nebude v přístrojích, ale nejspíš u samotného operátora. Ani u pozemního (DVB-T) vysílání, ani u žádného jiného, mnou vyzkoušeného poskytovatele služby (Softex, DIGI-TV), se žádné problémy s EPG kupodivu neprojevují. Ostatně, co bys chtěl za ty prachy... :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Myslím, že to není zcela přesné. Mám Handana od té doby, kdy ho začalo UPC nabízet a zatím pozoruji cyklické vypadávání EPG u programů, které patří do jiného muxu, než je právě sledovaný. Jinak musím přiznat, že přes počáteční výhrady k tomuto STB jsem s ním naprosto spokojen, vadí jen, že neumí přijímat HD signál. Když jsem si před časem pořizoval druhé zařízení k pronájmu, měl jsem na vybranou , zda vrátit Handana, nebo Kaon (byl to první 3000), raději jsem vrátil Kaona a pořídil si CI modul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Na TV Samsung pozoruji u EPG v poslední době taky výpadky. Teď naposledy v sobotu nebylo nic načteno u Primy HD a u některých stanic vůbec nesedí časy a obsah.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Tyto výpadky, myslím, souvisí s několikadenním obdobím zmatků, které následují každoročně (alespoň podle mých pozorování) po změně času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...