Přejít na obsah

Ceny služeb u UPC SK.


Návštěvník ski1961

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961

Tak mě nikdy nenapadlo se podívat na ceny služeb UPC na Slovensku. Dnes jsem náhodou sledoval slovenskou tv a viděl reklamu a nějak jsem se nestačil divit. Nu a po zhlédnutí jejich stránek jsem trochu v šoku. Kam se tedy na Slováky hrabeme. Nejenže mají úplně jinou skladbu služeb, ale ty rychlosti internetu ve srovnání s CZ se snad ani porovnávat nedají. Co se týče ceny, tak to už vůbec nechápu. To jsme na tom v ČR oproti SK tak dobře, že tady máme všechno mnohem dražší ? Těch 5 Euro na 2 měsíce dobře, ale po skončení mít základní tarif 50/5 za v přepočtu cca 300,- Kč, kdežto u nás 30/1 za 521,- Kč ? To se snad ani strovnávat nedá a ty další vyšší rychlosti už vůbec ne. Navíc mají v kabelovce atraktivní sport2 HD a u nás ani náhodou.

 

http://www.upc.sk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Jenomže to platí se závazkem na 24 měsíců, což taky není zrovna krátká doba. Ale ceny mají lepší, to je fakt (asi větší konkurence).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem si udělal rychlej průzkum netu od upc po celý evropě, nejlíp je na tom tradičně polsko - 250/20 v přepočtu za 600 :lol:

PL - 15/30/60/120/250

NL - 60/100/150

IE - 50/100/150

SK - 50/100/150

RO - 20/100/150

HU - 10/25/50/120

CZ - 10/30/60/120

AT - 50/100

CH - 10/35/75/150 (cablecom)

BE - 30/60/120 (telenet)

UK - 30/60/100 (virgin media)

DE - 10/50/100 (unitymedia)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník ritchi

Nech si to uz tato proti zakaznicka fa UPC SK zdovodnuje akokolvek,ci uz inflaciou alebo hocici inym,kazdopadne jej to dovoluju tieto skur.... zakony,ktore su takto nastavene a hraju do karat prave tymto vydriduchom a zdieracom,ktori pojdu az do krajnosti a vyzmykaju z klienta co sa len da,nehladiac na to,ze beznym ludom stupli tiez naklady a momentalne aj tlak z krokov tejto firmy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...