Přejít na obsah

Nechápu proč to nejde po dobrém


Návštěvník bufalobil

Doporučené příspěvky

Návštěvník bufalobil

Minule jsem telefonoval,protože měli novinku, že výpověď nelze poslat elektronicky přes formulář.A dopadl jsem úplně stejně. Bavili se se mnou až poté co jim přišla poštou výpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník bufalobil
jéé, jažlovická, tam sem prodával :) teda jenom v tý jižní části, páč v těch domech blíž k metru měli všichni všechno :lol: jestli tam vtrhne a1m, tak to budou pro upc krutý jatka :o

 

 

Tak už vtrhlo.Mají kompletně zasítovanou celou jažlovickou.Fakt se s tím nepáraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
Já zase nechápu, proč někdo neustále vyžaduje slevu? Nebo stejně to funguje i v obchodě, na benzince apod., že se tam vyžaduje jiná, než ceníková, cena? :shock:

 

 

No na benzince asi těžko,ale máš možnost si vybrat tam kde je dle tvého názoru levněji. V obchodě to samé.Každopádně tvůj příklad je úplně mimo. Spíš bych přirovnal k příkladu že chceš nějakou službu než zboží. Třeba vymalovat.Poptás dva malíře o kterých víš že to umí.Fanda nabídne za službu za litr. Pepa za 9kilo. Předpokládám že ty se budeš divit proč je Pepa tak levnej a přijde ti to divné a vezmeš Fandu. A pak jsou lidi jako já který prubnou Fandu že jim to Pepa nabídli za 5kilo ale že bych byl radši kdy to dělal on :D

A teď to základní kdo je divnej.Já nebo ty?

Vybrat si můžeš i poskytovatele internetu, takže můj příklad je zcela správný. Prostě je tady nějaká ceníková cena a podle ní si vyberu nebo jdu o dům dál. A jestli mně dá někdo dobrovolně slevu, tak se tomu samozřejmě nebráním, ale když sleva skončí (což předem vím, že ano), tak to beru jako hotovou věc a maximálně si začnu hledat poskytovatele jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno
konkurence je důležitá, jen ať se tam o vás porvou :lol: ono i těch 15/15 za 200 je určitě zajímavější než 10/1...

Pokud to funguje (což u garážníků není vždycky pravda), tak ano :D

 

A jen tak na okraj, co se píše na jejich webu: "Akční ceny jsou platné při podpisu smlouvy na 12 měsíců a po uplynutí doby 12 měsíců jsou služby účtovány za běžnou cenu dle platných ceníků." :D

 

Naprostou peckou je pak jejich telefon, kde si účtují 3,79 Kč za minutu při volání na mobil :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a1m bohužel nepatří mezi nejlevnější (viz 100/100 Mb/s za 1000 Kč), špatnej vliv na něj má hlavně netbox a jeho vydřidušskejch 200/200 Mb/s za 2500 Kč, kde se tahle úchylná nabídka objevila poprvé (to se asi někdo pos***) :? už aby upc zrychlilo aspoň na těch 150 Mb/s :roll:

zajímalo by mě, kolik by těch 15/15 a 50/50 stálo v plný palbě, protože nic takovýho v ceníku nemají :o

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...