Přejít na obsah

Nový zákazník


Návštěvník Euronymous

Doporučené příspěvky

Návštěvník Euronymous

Dobrý den,

 

přestěhoval jsem se z jedné adresy na druhou. Na obou adresách je k dispozici UPC. Smlouvu jsem na první vypověděl, budu na nové adrese brán jako nový zákazník? Když jsem již smlouvu s UPC měl uzavřenou na 1rok (byla vypovězena z mé strany).

 

Další dotaz, technik mi sdělil, že když nyní objednám internet za 312,-, sleva nekončí po jednom roce, ale trvá neustále.

 

Děkuji za odpovědi.

 

Petr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se jedna smlouva ukončí a druhá započne, tak to samozřejmě novej zákazník je :cool: (za předpokladu, že nejde jenom o přesun)

sleva by měla trvat 12 měsíců, ale nikdy nikdo neví, co za těch 12 měsíců bude... díky tý akci 30 -> 60 Mb/s a rozšiřování novejch modemů je celkem jasný, že se konečně chystá zrychlení na nějakejch (asi) 50, 100 a 150 Mb/s a ty ceny budou pak zase úplně jiný... věřim tomu, že to nebude trvat dlouho a možná už v září vyjde nová nabídka :) (sem neléčenej optimista :lol:)

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Euronymous

šlo o stěhování z nájmu do vlastního...

 

a ještě jedna otázka, po 12 měsících jde sleva prodl. nebo se musí platit těch cca 500? mám více poskytovatelů a 500 je zbytečně hodně...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Pokud je sleva na 12 měsíců, tak samozřejmě automaticky prodloužená nebude. To by pak UPC rovnou mohla dát tu nižší cenu jako základní ceníkový tarif a neotravovat se se slevami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...