Přejít na obsah

Samovolné přemistění stanic


Trabi

Doporučené příspěvky

Dobry den,

 

byl jsem tyden na dovolene a po navratu jsem zjistil, ze na STB Kaon PVR se mi presunuly samovolne stanice. Je to tak, ze najednou jsem pustil a AXN je na 11, FILM+ na 18, Animal Planet na 25 a skoro všechny další stanice jsou divne, FANDA je v pr...a slovaci jsou nekde vzadu. Predesilam, ze před odjezdem se mi zrusili kanaly Filmbox a balicek Plus. Co s tim, jak dosáhnout toho, aby kanaly byly zase spravne dle programových pozic UPC? Prosim o podrobny postup, nejsem technicky zdatej :-)

 

Diky Petr

  • 1000 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • VF Station, CA modul
  • Praha-Nusle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

tak se to stává u starších set-to-boxů ty nový si to automaticky naladěj jak to mají oni ale ty starší maj Slováky v zadu Když přeladíte programy tak to bude v pořádku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

A dělal jste to takto ?: MENU-INSTALACE- a tlačítko OK na ovladači :wink: pokud ano pak by mohlo pomoct obnovit tovární nastavení :) postup: MENU-Nastavení Systému-Tovární nastavení-OK-OK on se restartuje dáte pin: 1234-OK-Jazyk Česky-OK-zvolte si 4:3 pokud máte starou čtvercovou TV nebo 16:9 pokud máte novější širokoúhlovou máte to tam i znázorněné :) -OK-AUTO-OK-1080i-OK a znovu OK a on se naladí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...