Přejít na obsah

UPS pro modem


Návštěvník Argil

Doporučené příspěvky

Návštěvník Argil

Mám od UPC modem Cisco EPC3208 a WiFi router TP-LINK TL-WR1043ND a chtěl bych pořídit malou UPSku jen pro tato dvě zařízení. Má někdo zkušenost a může doporučit UPSku, která by udržela obě zařízení bez výpadku ? Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dragokazov

Má zkušenost je, že nepotřebuješ žádnou. Ještě jsem u UPC nezažil výpadek internetu (způsobený výpadkem elektřiny) při kterém by neumřela také celá ústředna. Někdo hold šetří a totálně na to kašle, takže i když modem jede tak nemá signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník adam_vent

UPS je zbytečná protože vypadne napájení trasového převaděče z optické sítě na metalickou a při bouřkách se stává že se přepálí i pojistka a musí jí vyměnit takže UPS je zbytečná pokud po domácí síti nepřenášíte data jako například zálohu počítačů která by při výpadku el. samozřejmě nemohla fungovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Co to je za nesmysl??? UPS je snad hlavně proto, že když mně doma praskne žárovka a vyletí proudový chránič, tak než ho nahodím, tak nespadne připojení k netu (třeba když něco stahuju). Ale řešit tady jakousi bouřku (navíc u zemního rozvodu UPC) apod. je úplně mimo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...