Přejít na obsah

Nefunkční frekvence


Návštěvník kozel1888

Doporučené příspěvky

Návštěvník kozel1888

Zdravím , mám problem asi přede 14dny my přestaly fungovat multiplexi 20 frekvence 778 MHz a multiplex 12 frekvence 730 MHz. U první frekvence nejprve zmizel obraz potom i celý multiplex a už nejde vubec naladi, u druhého nejde obraz. Měl jsem doma dvakrát techniky vyměnily kábely , přístroj i zásuvku a vubec nic. Řekli že neví čím to je. Ostaní kanály fungují na 100%. Poradí někdo nebo má podobnou zkušenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lejno

Na 730 a 738 MHz pozemně nic nevysílá. A podle toho, jak lítala úroveň signálu až někam na hodnotu 5 (televizor Samsung) a po zesílení je to hned kolem 80, tak bych to viděl akorát na slabý signál. Jenom je divné, že se to stalo z ničeho nic a nejenom mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý Den.

Mám problém s výpadky HD MUXU 21 (610MHz) na TV Samsung LE32C450. Síla signálu je stabilně 90% ale přesto se stává, že obraz kostičkuje, nebo zůstane černá obrazovka. Nevím, jestli je to chyba rozvodů UPC, nebo televize. Je tu někdo, kdo má stejný problém v naší lokalitě? (Otrokovice- Baťov)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca
Já mám v Plzni pro změnu problém s Muxem na 754 MHz, všechny ostatní jdou bez problémů.

 

Problém s pronikáním terestriálu na 754MHz (K56 - MPX4 s ERP 32kW z lokality Plzeň - Vodárna) do rozvodů UPC, případně do tvého domácícho tv rozvodu za ÚZ, nekvalitní koaxiální kabel!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...