Přejít na obsah

Staré/nové produkty a rozdíly v ceně


Návštěvník Keron

Doporučené příspěvky

Návštěvník Keron

Zdravím,

 

měl bych dotaz pro zkušenější, co se rádi hrabou v cenových nabídkách UPC. S rodinou máme vcelku STAROU smlouvu s UPC a při (dalším) výpadku před několika dny mě napadlo mrknout na trh po konkurenci, případně lepších cenách.

 

Byl jsem ale lehce zhrozen, kolik vlastně platíme když jsem viděl faktury a kolik dnes UPC účtuje za ty samé nabídky, nicméně aktualizované. Již jsem vesele napsal skupinku dotazů do formuláře a odeslal, ať to tam prolouskají, ale spíše uvěřím koncovým uživatelům, než obchodním zástupcům.

 

Co používáme:

TV - Digital Supreme - 1104 Kč (cena zahrnuje HBO balíček)

+ HD PVR Box - 100 Kč

 

UPC Fiber Power 50 - 781 Kč

+ pronájem modemu - 50 Kč

 

Celkem měsíčně 2044 Kč.

 

Tak jsem zabrouzdal na jejich webové stránky a mrkl na nabídku. Hlavním důvodem mého hledání pravdy byl upgrade internetu, takže jsem sáhl rovnou na Kombi Komfort+.

 

Opravdu tento balíček stojí pouhých 778 Kč (při úvazku na 12 měsíců)? A jaká bude cena po roce? Dle ceníku stejná jako obě tyto služby jednotlivě? Jinak řečeno:

 

778 (Kombi Komfort+) + 268 (HBO) + 100 (HD PVR Box) + 50 (net modem) = 1196 Kč první rok?

578 (Komfort) + 832 (Fiber 120) + 268 (HBO) + 100 (HD PVR Box) + 50 (net modem) = 1828 Kč po roce?

 

Asi jsem zaspal dobu a spadl z Marsu...nebo mi UPC některé informace úspěšně zatajuje. Opravdu momentálně platím skoro 2× tolik než bych ve skutečnosti mohl? Případně za srovnatelnou cenu dostat lepší služby?

 

Děkuji Všem předem za odpovědi.

Upraveno uživatelem Keron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Keron

Zrovna jsem v ten samý moment upravil příspěvek...takže opravdu 1196 Kč, i po roce? Ne těch přepočtených 1828 Kč?

 

Jestli je toto pravda, tak Vám snad na účet přihodím tu ušetřenou tisícovku za první měsíc ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo je to tak, pouze HD PVR STB stoji aktualne podle ceniku ( http://www.upc.cz/pdf/Cenik_DTV.pdf ) 152 Kc mesicne, ale kdyz na ne budes tvrdej tak ti snad nechaji puvodni cenu 100 kc.

A jak vidis tak kupovat samostatne internet + tv se absolutne nevyplati, kdyz je to v balicku, tak to stoji skoro polovinu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Keron
to ti za celou dobu nikdo nevolal z klientskýho? :o

Proč by to dělali, když mají k dispozici neinformovanou dojnou krávu?

 

Kdybych se na to sám nepodíval, tak starouši pořád vesele platěj 2 litry. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Keron
tak třeba proto, že kdybych já byl neinformovanej uživatel, zastavila by mě v tuhle chvíli jedině roční sleva 100% :) teoreticky, spíš ne...

ale taky de o to, jestli máš u upc aktuální kontaktní údaje, že...

Samozřejmě máme, ale za těch 10+ let opravdu nepamatuji, že by nás v životě kdy kontaktoval kdokoli z UPC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník david3434

Je pravda že UPC se samo od sebe neozývá.Pokud platíš tak je jim jedno že přeplácíš jejich služby.Proto to chce ceny sledovat a případně se pustit do vyjednávání.Mě se myslím před několika měsíci podařilo vyjednat dobrou cenu.Proto nesouhlasím že vždy je lepší cena v balíčku.Teď to nechci přepočítavat,ale zajímalo by mě kolik bych platil v balíčku za mou nabídku,kterou má rozdělenou na různé TV balíčky typu (plus,filmbox,superfilm).Takže já platím kompletní TV nabídka (mimo erotických kanálů) + pronájem 2x HDPVR - 524kč/měs.Internet 30mb + pronájem wifi modemu cisco 270kč/měs. Celkem tedy platím 794kč/měs.Proto si myslím že i v různých balíčcích bych se nedostal na nižší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...