Přejít na obsah

Sledování sítě


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Občas se tu vedou diskuze o rychlosti stahování a vhodných programech pro její měření. Já jsem tu doporučoval utilitku RxTx32, která celkem spolehlivě zobrazovala rychlost formou čárového grafu (ale najít to na fóru a pokračovat v tématu je nad mé síly). Z mně neznámého důvodu však před časem odmítala pracovat.

Našel jsem podobně pracující náhradu, která zatím chodí spolehlivě, utilitu NetWorkX.

Utilitka je free, instaluje se, obsahuje i českou lokalizaci, spouští se při startu do System Tray. Ikonka má čtvercový tvar a v poslední verzi 5.2.9 je oživena aktuálním grafem (což ze stránky výrobce není zřejmé). Další možnosti utilitky NetWorkx lze najít v odkazu na výrobce (a samozřejmě v menu nastavení, které je přístupné jak z grafu, tak i z ikony v SysTray pravým tlačítkem hlodavce).

Pro hračičky (geeky) i pro praktické využití vřele doporučuju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Zkouším ctrl+shift+esc jednou rukou, moc mi to nejde :?, i když je to rychlejší, než Ctrl+Alt+Del+ výběr z menu (pod W7 to vypadá trochu jinak, funkce víceméně stejné). Upřednostňuju dvojklik prstem jedné ruky na tlačítku myšítka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...