Přejít na obsah

Síla signálu muxu s Nova Cinema HD, Prima Cool HD .....


Návštěvník Hory

Doporučené příspěvky

Návštěvník Hory

U tohoto Muxu me kolisa Sila signalu od 80 - 88%. Vím o tom, jak se zde píše, že tento Mux je citlivější na rušení. Nechal jsem si udělat kvalitní kabel a nic se nezměnilo.

Na obraze nic není vidět, technik ze specální prodejny mě tvrdil, že toto kolísání je "normální". U ostatních kanálů tento "problém" není, resp. kolísá max. +-1%.

Asi to nicemu nevadi, jen me zajima, jestli je to normalni stav a nebo .... ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

To cvancara: nevim jestli to s tim souvisi. Ten muj "problem" je delsi dobu uz.

Dik za prispevky, asi to zkratka neresit, pokud to nema vliv na kvalitu obrazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dobrý Den.

Mám problém s výpadky HD MUXU 21 (610MHz) na TV Samsung LE32C450. Síla signálu je stabilně 90% ale přesto se stává, že obraz kostičkuje, nebo zůstane černá obrazovka. Nevím, jestli je to chyba rozvodů UPC, nebo televize. Je tu někdo, kdo má stejný problém v naší lokalitě? (Otrokovice- Baťov)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, jestli to s tim souvisi, ale:

- obcas se nad ranem vzbudim a tak si pustim TV. Dneska (okolo 2 hodin rano mux 7 a 21 totalne same kostky, zvuk pouze jednotlive slabiky), nepouzitelne.

Koukam do nastaveni, kvalita 100%, sila 81%, chybovost 0%. Oblibene hlasky zkontroluj kabelaz neberu v potaz, protoze pres den i vecer neni problem. Nicmenne jako svihnutim kouzelneho proutky ve 02:55 jako kdyz utne a vse zase funguje. Ale co vim, neni to poprve, co nekdy nad ranem se z hlediska kvality na TV neda vubec divat. Nedelaji treba rano nejakou udrzbu, nebo (ja nevim), treba nejaky nocni rezim??? Schvalne jsem rano vytahnul fotak, abych si byl jisty, ze se mi to nezdalo. Lokalita Ostrava-Dubina.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • -
  • -
  • -
  • CA modul
  • OVA
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lumca

MPX7 = 634MHz neboli K41, zde se terestricky šíří v DVB-T polský MPX3 z vysílačů v SFN Katowice + Skrzyczné, MPX21 = 618MHz neboli K38, zde je terestricky šířea naše RS7 ze stanoviště OSLAN. Stačí, aby UPC klesly úrovně těchto MPXů v rozvodu o 5dB a problém je na světě! Naposledy před cca. 14-ti dny OVA - Zábřeh Výškovická ul., pak tam bylo ještě rušení na 778MHz což je K59 a LTV multiplex. Podotýkám, že tv rozvod u daného zákazníka byl proveden po bytě koax. kabely klass A, takže jsem použil MP a zjistil, že rušení přichází už z ÚZ, čili problém v terciálu UPC. Po telefonátu na KC byl problém do 48h odstraněn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...