Přejít na obsah

Výpadek poštovního serveru


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Od pátečního večera je nedostupný poštovní server (tedy minimálně z mé lokality). Dnes (sobota) v 10:00 se mi podařilo spojení s živým operátorem KC, o poruše serveru neměli záznam, nicméně po prověření porucha potvrzena. O víkendech KC pracuje od 10 hodin. Takže od cca 10:05 se pracuje na jejím odstranění, uvidíme....

 

EDIT

Je 11:30, na Výpadcích služeb už je oznámení... Vypadá to na totální výpadek serveru. To UPC skutečně neprovozuje nějaké dohledové dohledové centrum s nepřetržitou obsluhou? To UPC čeká, až se zákazníci ozvou a nahlásí poruchu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Připouštím, že jiné poštovní servery jsou spolehlivější, nikdy nepadají a vůbec poskytují podstatně lepší služby než UPC Mail, ale jsem silně konzervativní... :D

 

Je podstatně levnější počkat až chybu ohlásí zákaznici než provozovat dohledové centrum.

Samozřejmě, peníze jsou až na prvním místě...

 

IMHO, porucha stále trvá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za potvrzeni vypadku posty, delal jsem s tim prave par pokusu, abych zjistil, zda neni chyba u me - nastesti neni. I mne nejde od vcerejska vecer posta na chello.cz, pritom treba gmail.com stejnym postovnim programem funguje a internet jinak take jde bez problemu. Lokalita Praha 1, centrum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda. Proto je lepší si počkat, až to nahlásí někdo jiný :-)

A nejlepší je možnost nahlášení poruchy přes webový formulář. Když je v poruše net, tak je to opravdu výborná volba :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...