Přejít na obsah

Najednou pomalý internet


Návštěvník Anhicek

Doporučené příspěvky

Návštěvník Anhicek

Dobrý den , od včerejška jsem zjistil , při hraní bf3 ze jsem měl najednou ping 300+ a zůstává. Normálně mám 30 ms.

Když jsem měřil rychlost tak jsem měl 3mbps ,normálně mám 15. Používám router. Když jsem zkoušel kabel tak jsem měl 30mbps. Chtěl bych se zeptat kde je problém. Jestli to není routerem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den , od včerejška jsem zjistil , při hraní bf3 ze jsem měl najednou ping 300+ a zůstává. Normálně mám 30 ms.

Když jsem měřil rychlost tak jsem měl 3mbps ,normálně mám 15. Používám router. Když jsem zkoušel kabel tak jsem měl 30mbps. Chtěl bych se zeptat kde je problém. Jestli to není routerem.

 

zkousel jsem i jiny router ale , internet je porad stejny ... nevim porad kde je problem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník rekwy

řeknu ti to takhle, problem s pingem mam uz asi 4mesice UPC ti řekne že to není jejich problem tak jako me. V neděli jsem uz dostal nervy a napsal jim znova že me zasjma co stim je email byl přečten už v utery a jeste mi nikdo neodepsal :) jak uz mi rikalo vice lidi kdyžma upc problem tak ti ho ani nepomuzou resit NENI TO JEJICH PROBLEM ;) takže hodně štěstí. V pondělí jdu na UPC osobně a asi je poslu do prdele vsechny

 

Edit: jedine co udelali mi vymenily router/modem a to mi to menil jeste takovy krypl že ani nevedel jak se vytahuje kabel z routru/modemu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Retiree

Mám 60/6, stabilní deklarované hodnoty na běžné servery Praha, Brno, 8-10 ms... Dnes jsem potřeboval na moment uvolnit síťovou zásuvku pro modem, po opětném zapnutí se modem připojil obvyklou rychlostí vč. tf. Zkusil jsem speedtest a DW asi 4,5 Mb/s, Up žádný. I po změně pražského serveru DW stejný, UP 0,0 nic, totéž i jiné servery. V rozhraní modemu všech 8+3 kanálů OK. Po restartu modemu opět vše v normě... V 15:10 zajímavá shoda okolností. V obou případech modem najel správně, tedy alespoň podle indikátorů.

To jen tak na okraj, co vše lze očekávat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...